BOTASHE презентували дебютний альбом та фіт з ХАСОМ

BOTASHE презентували дебютний альбом та фіт з ХАСОМ

Хіп-хоп гурт BOTASHE представив перший альбом під назвою «Лінза». В альбомі є спільна пісня з репером Хасом  — «Думками». Також музиканти знялись у спільному кліпі.

BOTASHE презентували дебютний альбом та фіт з ХАСОМ

Автори кинули собі виклик — написати альбом за два місяці і успішно з цим впорались. Музиканти розпочали роботу над піснями у грудні минулого року і станом на початок лютого був написаний весь матеріал. BOTASHE частково фільмували процес створення альбому, щоб зафіксувати яскраві спогади на відео. Демоверсії пісень та процес написання текстів можна побачити у їхньому блозі. Дебютний альбом «Лінза» складається з 7 треків: Завтра, Зв’язок, Літак, Думками, Гостроти, Оберіг, До дна.  Раніше BOTASHE презентували лише сингли і музиканти вирішили зробити альбом, щоб ближче познайомити слухачів з власною творчістю і цей альбом як лінза допоможе зробити це. 

«Це альбом, який доводилось писати в найкоротші терміни, але попри це, він вийшов потужним і якісним. Ми настільки занурились в процес, що не помітили як пролетіли два місяці», розповів про альбом Білий Бо.

«Перший написаний трек здавався максимально крутим, але кожна наступна робота якимось дивом виходила ще крутішою», – поділився враженнями Тася.

«Ми поставили собі такий челендж зробити альбом за два місяці. Довелось трохи піднапрягтись, та в нас усе вийшло. Треки намагались зробити максимально різноманітними, з різним вайбом. Коли оцінюю наші пісні, завжди намагаюсь уявити як би вони звучали вживу. Можу сказати одне, якби я поставив себе на місце слухача, то точно хотів би почути вживу кожен трек з нашого альбому. Така нагода буде у наших слухачів, плануємо зробити у Львові презентацію, слідкуйте за анонсами у соцмережах», додав Шершень

«Мій район без нас мовчить»: спогади про дорослішання і юність на рідному районі перегукуються у куплетах артистів. Весняну відеороботу із флешбеками у дитинство 2000-х відзняв режисер Віталій Слодиницький.