“Бути сов(б)ою — єдиний гідний вибір” — Zbaraski презентує новий альбом

"Бути сов(б)ою — єдиний гідний вибір" — Zbaraski презентує новий альбом

Zbaraski презентує довгоочікуваний альбом. Він має назву Buty Sovoiu і складається з семи пісень, частину з яких ми вже чули. Buty Sovoiu — замальовки шляху пошуку себе та своєї ідентичності.

Як і попередній лонгплей, “Бути совою” довго чекав свого часу. Але уже не через сумніви у тому, чи сприймуть люди альбом, а через повномасштабну війну. Альбом був готовий до релізу ще рік тому, музикант навіть влаштовував закриті прослуховування. Проте Zbaraski активно тизерив альбом у синглах —  Sam, U horakh, Tak ne bure і Dyvni Dyva з альбому. 

“Бути совою” — це спроби Zbaraski зрозуміти, хто він є і що означає для нього власне, бути собою. Через вдивляння в себе, в природу навколо, в людей поруч і в навколишній світ. Перший сингл з альбому, Sam, артист описував як початок теплої дружби із самим собою. Альбом же — спроба не лише подружитися з собою, а і знайти, хто він є, без впливів зовнішніх образів. У альбомі є місце як уже звичному для слухача звуку артиста в стилі альбому “Бо я так хочу”, так і музичним експериментам, як от U horakh.

“Сова може б хотіла бути левом, але вона сова і у неї свій набір суперсил. Я вірю, що в людей так само, але часто ми губимося в образах тих, кого наслідуємо. На всіх шарах слів, музики, виконання я продовжую шукати себе і сподіваюся, що надихну до пошуку себе самих слухачів“, — розповідає артист.

За час роботи над альбомом багато чого змінилося — артист встиг піти з роботи, про що розповідає у треку U horakh, побувати на лейблі Аліни Паш Bitanga Music, переїхати у Нідерланди, працювати в агенції, що допомагає знайти роботу українським біженцям, виступати на благодійних концертах у Європі та співпрацювати з нідерландським продюсером Матейсом ван Тілем.

“Я не випускаю новий сингл щомісяця, а мої альбоми не виходять щороку. Цілком усвідомлюю, що зараз такий творчий період і в найближчому майбутньому схема, за якою я так звик працювати може змінитися. Я даю собі стільки часу, скільки потребує того процес. Думаю, що воно того варте”, — розповідає про свої творчі методи артист.

Zbaraski — львівський продюсер з Підволочиська, який заявив про себе у 2019-му, випустивши альбом “Бо я так хочу”. Поєднання електроніки, R&B, фанку та особливої вокальної манери артиста вразило слухачів, і реліз потрапив у топи українських медіа.