Музей “Становлення української нації” — це місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю

Музей “Становлення української нації” — це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.

Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування. Над створенням працювала велика команда вчених та експертів: історики, археологи, етнографи, скульптори, дизайнери.

“Історію нашої країни неодноразово переробляли, але зараз ми маємо нагоду об’єктивно відтворити справжню історію України та її роль у формуванні європейської спільноти, показати яскраві історичні події та постаті, якими може пишатися наш народ. Ми створили надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави. За 1,5-2 години Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Ви пройдете через 25 експозицій та побачите сюжети з абсолютно реалістичними 3D-фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів”, — розповідають співробітники музею.

Музей "СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ" - це місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю

“Є історія у літописах, в історичних виданнях, легендах, переказах наших бабусь, у фольклорі. Але багато чого втратилось, знищилось, забулось… Напевно, вже давно час створити національну ідею, навколо якої зможемо об’єднати всіх українців у світі”, — зазначає засновник музею Валерій Галан.

В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, відчуття гідності та патріотизму.

Благодійний фонд “Музей “Історія становлення української нації” займається гуманітарною підтримкою військових та цивільного населення.

Музей "СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ" - це місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю

Музей у цифрах:  110 експонатів, 25 сюжетних композицій, 300 картин, мап та діорам, площа експозиції — 1700 кв.м.

Нещодавно Музей Становлення Української нації отримав Подяку міжнародної благодійної премії Charity 100лиця як “Перший в Україні інноваційний музей історії”. На благодійному заході були представлені деякі експонати з музею. Справжнє захоплення викликала 3D-модель Степана Бандери, до якої була черга з охочих сфотографуватися.