Чорно-біла історія про почуття: відео від співачки ANGELA «Відпусти»

Чорно-біла історія про почуття: відео від співачки ANGELA на хіт «Відпусти»

Нова зірка української поп-музики ANGELA представила відеороботу на хіт «Відпусти», який вже завоював український радіоефір, в баладній та акустичній версіях.

ANGELA продовжує реалізовувати стратегію підкорення українського інфопростору, створюючи якісний та різноформатний матеріал у популярних жанрах. Отримавши перший успіх у масового слухача з хітом “Твої очі” та реміксом на нього, артистка зробила розворот у 360 градусів та презентувала акустичну баладу, яка буде близька мільйонам хлопців та дівчат, чоловікам та жінкам, котрим пощастило (або навпаки) пережити сильні почуття.

Сингл «Відпусти» – це класична гітарна акустична балада, яких сьогодні в ефірі майже нема. Трек присвячений темі розлучення та розповідає про відчуття, пов’язані з труднощами розірвання відносин, які стали приносити лише біль.

Саме тому співачка та її команда вирішили створити чорно-білу та камерну історію, яка повною мірою розкриває ліричну історію та передає настрій співачки. Його миттю відчують і глядачі. 

«В наш час хайпу та постійного свайпу соцмереж та YouTube ми втратили справжність емоцій та відчуттів. Більш того, на другий рік великої війни у багатьох з нас нема часу та сил на те, щоб сконцентруватися на собі та своїх відчуттях. Але, не переживши свій біль, ми не зможемо зрозуміти свої помилки, насолодитися перемогами та йти далі, будуючи нові життя. Саме про це трек, тема якого завжди є та буде актуальною для всіх, хто має відкрите серце», – розповідає ANGELA.

Кліп відзняли в одній із київських студій. Він повною мірою відображає творчий процес. ANGELA разом зі співавторами трансформують свої емоції та досвід у слова, музику та ритми. Робота відрізняється інтимністю, камерністю та справжністю, про що вже давно забули у нашому шоу-бізнесі. 

Артистка не тільки активно розвиває власну музичну кар’єру, а й системно займається громадською та благодійною роботою. ANGELA була нагороджена Орденом «За громадянську доблесть». Артистку відмітили за громадянську мужність, патріотизм, активну благодійну та громадську діяльність, самовіддане служіння українському народові. Ще раніше співачка стала лауреаткою орденів «Свята Софія» та Королеви Анни «Честь Вітчизни», заснованих міжнародною громадською організацією «Асамблея ділових кіл».