Дійшли компромісу? ANTON VELBOI під новим сценічним ім’ям випустив перший трек та відеокліп

Дійшли компромісу? ANTON VELBOI під новим сценічним ім'ям випустив перший трек та відеокліп

ANTON VELBOI під новим сценічним ім’ям випустив перший трек та відеокліп “Люди на землі” поза лейблом PAPA MUSIC. Музичним стилем робота не схожа на попередні треки артиста, хоча підкреслимо, що зроблена якісно. Нагадаємо, співак односторонньо залишив продюсерський центр і наразі всі питання вирішуються в суді.

Відтепер Антон сам собі продюсер та навіть запустив лейбл Wellboy Family.

В ефірі “Люкс ФМ” Велбой заявив: не виключає залучення на лейбл й інших артистів. Проте офіційно – це не лейбл Антона. Його власники Марта Останкова (менеджер артиста) та Алла Вельбой (його мама). Також у титрах кліпу зазначено, що продюсеркою є Марта Останкова. На стрімінгах заявлена автором мама виконавця – Алла Вельбой. Трек офіційно вийшов через компанію The Orchard. Вони, до речі, вночі поділилися новиною про нового артиста ANTON VELBOI, проте згодом пост видалили.

Поки судовий розгляд справи триває, “Музвар” запросив офіційний коментар у лейбла PAPA MUSIC. Вони заявляють, що назва лейблу Wellboy Family є незаконною.

“На сьогодні ми перебуваємо в перемовинах, але ніхто не робить таких кроків, перебуваючи на стадії перемовин, не завершивши ці питання. Мабуть, Papa Music все ж таки вийде з цього діалогу.  Щодо законності назви лейбла Wellboy family: лейбл “ПАПА МЬЮЗІК” є власником знаку для товарів і послуг “Wellboy”. Використання “Wellboy Family” є порушенням прав власника свідоцтва на знак для товарів і послуг “Wellboy”. Тож, використання назви є не законним як і не законна співпраця зі сторони Orchard. Вони уклали договір напряму з артистом, хоча в Антона Вельбоя не закрито контракт з лейблом. Що порушує наші права”, – зазначено у розширеному коментарі.

Наразі портал очікує на коментар від лейбла Wellboy Family. Запит надіслано.