Українські зірки та волонтери анонсували відкриття експериментальної акторської школи

Українські зірки та волонтери анонсують відкриття експериментальної акторської школи

Стартував набір в експериментальну акторську школу «Фенікс». Організатори анонсують відкриття  акторської школи нового формату з безоплатним навчанням для творчої молоді України. Це новий соціальний проєкт Олександра Єгорова та БФ «Безмежні Можливості», який сприятиме розвитку творчого потенціалу українських талантів та  популяризації  доступної творчої освіти.

Проєкт вже підтримали відомі актори театру та кіно, режисери, Заслужені та Народні артисти України, які зустрінуться з майбутніми студентами, учасниками проєкту: Ольга Сумська, Володимир Горянський Віталіна Біблів, Тетяна Шеліга, Дар’я Трегубова, Олексо Гладушевський, Тетяна Вашневська та інші. 

«Навчання для майбутніх акторів не може бути універсальним. Пройшло багато років від основної «системи» і потрібно її доповнювати  та повертатися до пошуку нових і більш індивідуальних  методів викладання. Я вважаю, що культура – це скарб, який ми маємо оберігати не менше за наші кордони. Але який відсоток населення сьогодні спроможний сплачувати за творче навчання в приватних студіях чи державних університетах? — розповідає засновник та керівник проєкту Олександр Єгоров — Скільки талановитих людей втрачають свою індивідуальність та хоронять свій талант саме через те, що не мають фінансової “подушки” для свого професійного навчання та розвитку. Саме тому ми відкриваємо нашу акторську школу де творча молодь, переселенці, діти військових, малозабезпечена молодь зможуть безкоштовно розвивати свій талант. Бо культура – це не стільки про бізнес, скільки про душу людини, народу та країни» .

«Сьогодні ми підтримаємо талановиту молодь країни, а завтра вони прославлять український театр та кінематограф на міжнародному рівні. Нові імена, таланти  мають бути почутими і підтриманими, як і доступна творча освіта для молодих творчих людей, переселенців, малозабезпечених та дітей наших захисників», —  народна артистка України  Ольга Сумська.

Програма  акторської школи включає: майстерність актора; сценічна мова; основи драматургії; сценічний рух (хореографія, робота над пластикою, сценічний бій); робота у кадрі; принципи роботи актора в кіно, головні аспекти підготовки до кастингу; робота з власним «Я» з найефективнішим арткоучем України (розкриття та робота зі своєю індивідуальністю та унікальністю, дослідження свого психологічного стану та емоцій, боротьба із затисками), основи акторського портфоліо, творчі зустрічі та майстер-класи з зірками театру, кіно та телебачення, відомими режисерами, продюсерами та кастинг-директорами; ексклюзивні відвідування головних театральних сценічних майданчиків столиці та кіностудій. 

За підсумками курсу студенти отримають: сертифікат акторської школи «Фенікс»; власний короткий метр; практичний досвід виступів на сцені та зйомок у кадрі; професійне акторське портфоліо; перспективні знайомства та контакти. 

На перший курс організатори оголосили про набір в 15 осіб від 18 до 24 років, що будуть відібрані на основі творчого конкурсу.