DiKa презентувала пісню “Зоря” про материнську любов

DiKa презентувала пісню "Зоря" про материнську любов

Для співачки DiKa процес написання пісні — це втілення почуттів у музику й проникливі слова, котрі мають возз’єднатися воєдино в пазлі.  Слова до пісні співачка написала під час другої вагітності, коли про неї ще не знала. Вона не робить музику заради хайпу, їй приносить задоволення музика, написана душею. Ці слова неабияк характеризують нову роботу виконавиці — “Зоря”.

Ця пісня народилася на одному подиху 5 років та 9 місяців тому. Тоді DiKa достеменно не знала, що вагітна вдруге, але відчувала, що носить під серцем нове життя. Як зізнається співачка, вона навіть не планувала випускати трек у світ:

“Пісня “Зоря” — це моя любов. Це колискова, яку я співаю дітям перед сном. Щось дуже особисте та інтимне.  Але обставини змінили моє відношення. Донечки самі почали просити, щоб я записала цю пісню. Світ став дуже жорстоким, тому прояви добра та любові просто необхідні в усіх формах виявлення. Особливо, якщо це стосується дітей”,  —  коментує DiKa.

На підтримку пісні, артистка відзняла відео, в якому взяли участь її доньки. За сюжетом героїня переживає три стани вагітності: момент, коли дізналася про вагітність, очікування на дитину та її народження.

“Перехід почуттів від моменту вагітності  й почуття до дітей після їх народження. Коли жінка вперше стає мамою спектр її відчуттів змінюється, іншим стає сприйняття світу та сенсу життя, — впевнена DiKa.  —  Ми так любимо своїх дітей, що інколи важко виразити це словами. Для мене справжнє диво, що я змогла вмістити цю енергію в пісню”.

Режисером роботи став Сергій Супряга.