Співак Cheev дасть свій перший великий сольний концерт у Києві

“Noir” з надією: співак CHEEV презентує свій другий альбом

Виступ музиканта відбудеться 30 серпня в Bel etage о 19:00. Концертна програма отримала назву на честь супер хіта співака «Гарно так».

Влад Чижиков, більш відомий під псевдонімом Cheev – один із найяскравіших представників молодої генерації музикантів, який завоював серця українського слухача потужною лірикою та ритмічними бітами своїх мелодійних балад. Його супер хіт  «Гарно так» не лише завоював лідерство в чартах Apple Music Україна та потрапив до стрімінгових платформ кількох європейських країн і топчартів Shazam, а й склав сильну конкуренцію багатьом топвиконавцям України, закріпившись на перших позиціях радіо чартів протягом 2022 року. 

30 серпня на сцені київського Bel etage Cheev представить глядачам програму свого першого всеукраїнського туру, який мав шалений успіх серед відвідувачів у центральній та північно-східній частинах країни. До концертної програми увійшли, як хіти-бестселери: «Гарно так», «Печаль», «Мрієшся», так і абсолютно нові композиції з майбутньої платівки: «Пазл», «Інший світ», «Опівночі», «Не той герой». 

Квитки за посиланням