Діти – Дітям: Артисти та блогери з “Зіркового десанту” влаштували масштабне свято для дітей в Кам’янець-Подільському

Діти - Дітям: Артисти та блогери з "Зіркового десанту" влаштували масштабне свято для дітей в Кам'янець-Подільському

Діти - Дітям: Артисти та блогери з "Зіркового десанту" влаштували масштабне свято для дітей в Кам'янець-Подільському

1 червня у Кам’янець-Подільському “Зірковий Десант” (Wellboy, Олег Машуковський, Амадор Лопес, Андрій Джеджула, Наталія Валевська, Василь Котляров, Богдан Юсипчук, Андрій Безкровний, JULIK, Qatoshi, POLINA DASHKOVA та ін.) влаштував справжнє свято для двох тисяч діток в честь Дня захисту дітей.

Ведучим свята став Андрій Джеджула, для дітей міста та дітей-переселенців влаштували святкову розважальну програму, відомі артисти разом з дітьми заспівали Гімн України, а Амадор Лопес провів майстер-клас з латиноамериканських танців, також відбулась автограф сесія з зірками українського шоубізнесу! Організатором свята виступила Всеукраїнська громадська ініціатива надання психологічної і соціальної допомоги дітям-біженцям та дітям-переселенцям «Діти-Дітям», тобто «рівний – рівному», голова оргкомітету якої є Василь Васильович Котляров, захід також пройшов за ініціативи Голови Хмельницької ОВА Гамалія Сергія В’ячеславича, за сприянням Кам’янець-Подільської міської ради.

Оргкомітет: Василь Котляров, Андрій Безкровний, Тетяна Коваль, Віталій Мрачковський, Ірина Малахова-Комарніцька, Артем Щеблікін, Марина Осаула. Свято відбулось на чудовій локації міста – Парку Героїв Євромайдану, з насиченою програмою: зони для ігор, зона майстер-класів, фотосесія та автографи від зірок.