Для всіх закоханих чоловіків: СКАЙ випустив чуттєву пісню “Кохана”

Для закоханих чоловіків: СКАЙ випустив чуттєву пісню “Кохана”

Гурт СКАЙ презентував ліричний трек “Кохана”, який фронтмен коллектива Олег Собчук написав для всіх закоханих чоловіків. Цікаво, що композиція є відображенням історії з реального життя.

“До мене звернувся чоловік Юрій з проханням привітати його дружину з ювілеєм. Сказав, що написав вірш і хоче, щоб я переклав його з російської на українську мову і зробив з вірша пісню. Тож я зробив адаптивний переклад, підібрав мелодію та вокальну лінію. Олександр Друкер і Олександр Грищук зробили саунд продюсинг та аранжування і вуаля… Пісня готова. Усі щасливі!”, – розповів Олег Собчук.

Не випадково, що пісню “Кохана” культовий гурт презентував саме 14 лютого, на День всіх закоханих, адже вона дійсно присвячена усім закоханим чоловікам і їхнім коханим жінкам. 

“Я щиро вірю і знаю, що це потужне почуття здатне зробити людство кращим і врятувати цей світ. Головне вірити, бажати і робити відповідні дії. Кохайте і будьте коханими!”, – підсумував Олег Собчук.

Зауважимо, що пісня “Кохана” – шоста композиція, яку гурт презентував за час повномасштабної війни, і роботу над якою Олег Собчук встиг поєднати з постійними благодійними концертами СКАЙ та плідною волонтерською діяльністю.