“Я не можу бути вдячною Бардашу”: Nastya Lisa про старт власного проєкту та перепетії минулого

“Я не можу бути вдячною Бардашу”: Nastya Lisa про старт власного проєкту та перепетії минулого

Екс-учасниця гурту Bambinton, Nastya Lisa, дебютує з авторським синглом “Хвилями” та презентує сольний проєкт. Спеціально для МУЗВАР розповіла про старт сольного проєкту, ставлення до Бардаша та співпрацю з артистами, як сонграйтерка.

Ви екс-учасниця достатньо популярного гурту Bambinton, розкажіть про ваш шлях до сольного проєкту, чому саме зараз Nastya Lisa вирішила випускатись, як окремий артист?

Мій сольний шлях почався ще до гурту Bambinton. Тоді я працювала у Юри Бардаша. У мене є відома пісня «Малышка», яку я написала ще до гурту. Я завжди хотіла робити сольно, але я зустріла Женю Тріплова, нас тоді познайомив Ваня Клименко. У нас якось легко вийшло знайти спільну мову, тому ми почали робити проєкт Bambinton. Це було дуже спонтанно і весело. Я отримала безцінний досвід, але розумію, що мені треба реалізувати свої сольні пісні та амбіції!

“Я не можу бути вдячною Бардашу”: Nastya Lisa про старт власного проєкту та перепетії минулого

Ваш гурт співпрацював зі скандальним продюсером Бардашем, який зараз у чорному списку всіх українців, чи намагались ви доносити якісь меседжі йому? Чи підтримуєте ви якісь стосунси зараз? 

Для мене Юра зробив у свій час багато чого. Але я вже не можу бути вдячною за це. Ніяких стосунків я з ним не підтримую, ще до повномасштабного вторгнення я перестала з ним контактувати, бо людина їхала глуздом і це дуже відчувалось і у роботі. 

Чи працює Nastya Lisa з Євгеном Тріпловим? Чи все ж таки ви будете абсолютно новим сольним шляхом без відголосків минулої команди?

Євгеній Тріплов – це людина з якою я пройшла великий шлях. У нас було різне, але ми назавжди залишимось близькими людьми. Навесні я планую поїхати у Київ. Женя натякав про альбом гурту Bambinton, тому побачимо. Все можливо! Сольно я буду працювати виключно сама. Мені здається, що мені вистачить досвіду (а ще я збираю нову команду). Коли кажу сама, маю на увазі, що без продюсера.

“Я не можу бути вдячною Бардашу”: Nastya Lisa про старт власного проєкту та перепетії минулого

Про що буде звучати Nastya Lisa? Які головні риси вашого сольного проєкту? 

Nastya Lisa – це однозначно про мене. Проєкт буде звучати про життя, про реалії моїх перепетій та досвіду, про любов, про шлях воїна, який я проходжу. Про залежність від якої я ледь не померла. Я просто хочу показати людям, що немає жодної проблеми, яку неможливо вирішити. Будь-то кохання чи алкоголізм. Хочу бути прикладом для жінок, як мати-одиначка. Маю на меті стати підтримкою у цей тяжкий час. Мрію, аби людям відгукувалось те, що є в мені і в них самих. Nastya Lisa – про честність і віру. Я дуже глибинна особистість. Я хочу бути собою і аби люди мене почули. 

Дебютний сингл “Хвилями”, ця пісня автобіографічна? 

«Хвилями» – це дуже легка та вайбова пісня, як на мене, ідеальна для дебюту сольного проєкту. Пісня про закоханість. Зараз всім дуже тяжко, хочу відволікти і допомогти людям. «Хвилями» – це пісня, яка покликана вилікувати рани людей музикою. Хочу, щоб вони слухали пісню і хоча б 3 хвилини не думали ні про що. Музика – це медитація. Моя пісня – як мантра, яка лікує поранені серця. Всі мої пісні автобіографічні. 

 Якою буде подальша музика Nastya Lisa? Чи буде єдиний формат у вашій музиці, чи ви хочете бути різною?

Я хочу бути різною. У мені дуже багато граней. Я ніколи не шукала одного стилю у музиці, в мене своє бачення. Мій проєкт – це про голос, який доповнює музика. Це симбіоз. Вважаю, що треба робити серцем, у цьому точно є свій стиль.

“Я не можу бути вдячною Бардашу”: Nastya Lisa про старт власного проєкту та перепетії минулого

Ви писали пісні багатьом українським артистам, розкажіть про ваші співпраці з колегами по сцені? Можливо, були якісь фейлові ситуації? З ким була ваша найулюбленіша коллаборація?

Я – сонграйтерка, написала багато пісень та мелодій. Тіна Кароль – “Дикая Вода”, Nino Basilaya – “Полетели”, MONATIK & VERA – “Вечериночка” у тандемі з Євгеном Тріпловим та дуже багато різних бенгерів. Мені подобається писати пісні, а якщо артисти ще і доповнюють їх своїм крутим звучанням, це для мене скарб. Колись Вові Дантесу написала класну пісню, а він її не купив, а вона дійсно крута (сміється). 

Чи будуть у майбутньому виходити пісні вашого авторства у інших артистів? Чи ви вирішили зосередитись лише на вашому проєкті?

Так, я думаю ще будуть виходити пісні мого авторства у інших артистів . Я живу музикою, але не завжди бачу саме себе у власних піснях. Тому, з радістю віддаю їх іншим. Зараз я більш сконцентрована на власному проєкті, для мене важливо реалізувати себе.

Що зараз у вашому плейлисті? Яких українських артистів підтримуєте та слухаєте?

У моєму плейлисті всілякі мантри та зарубіжний реп. З останніх це – Travis Scott, sevdaliza, Amy Winhouse, Ła Feve.

“Я не можу бути вдячною Бардашу”: Nastya Lisa про старт власного проєкту та перепетії минулого