«Друга Ріка» зіграла імпровізований концерт у реабілітаційному центрі RECOVERY в Полтаві

«Друга Ріка» зіграла імпровізований концерт у реабілітаційному центрі RECOVERY в Полтаві

Гурт «Друга Ріка» завітав до реабілітаційного центру RECOVERY, де відновлюються важко поранені військові. Спеціально для цього музиканти підготували акустичний концерт, який увібрав у себе найтепліші пісні з їхньої дискографії. До сетлісту увійшли композиції з альбомів «Піраміда», «Рекорди» й останній сингл «Чи ти почув»?

Під час зустрічі з пацієнтами й медичними фахівцями, яка тривала понад годину, гурт влаштував концерт, а також приділив час спілкуванню з військовими. Усі разом обговорили ситуацію на фронті й важливість єдності між захисниками і тими, хто залишається в тилу. 

«Ми всі сьогодні певною мірою маємо бути терапевтами задля того, щоб допомогти нашим хлопцям і дівчатам відновитися після поранень. Ми зобов’язані підтримувати й допомагати, кожен у міру своїх можливостей та ресурсів. Співати, грати музику — напевно, це найменше, що ми можемо зробити як гурт. І якщо від нашої творчості їм хоч на хвилину стало добре  — усе це не марно», — зазначив лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин

Національну мережу інноваційних реабілітаційних центрів RECOVERY заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України. Окрім Полтави, центри надають безоплатні послуги військовим у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (три заклади). 

Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 9000 пацієнтів. У планах засновників проєкту RECOVERY розширити мережу щонайменше до 18 інноваційних реабілітаційних центрів, де щороку можуть відновлюватися близько 25 тисяч військових.