Дует THE BLOSSOM презентує запальний трек “Гулянки” від авторки хітів “Душу та “Колихала” Oxana Trach

Дует THE BLOSSOM презентує запальний трек “Гулянки” від авторки хітів “Душу та “Колихала” Oxana Trach

Український тін-поп дует THE BLOSSOM презентує слухачам свою запальну пісню “Гулянки”. THE BLOSSOM – дует двох близнючок Софії та Анастасії Морозових. Дівчата багато років виступали під назвою “Карамельки” та брали активну участь у різних всеукраїнських конкурсах.

Відтепер співачки крокують творчим шляхом як THE BLOSSOM. А пісня “Гулянки” – їх дебютна робота під оновленою назвою.

“Ми вдячні Всесвіту та нашим захисникам та захисницям, що у нас є можливість створювати нові пісні. Ми хочемо, аби українські підлітки слухали нашу музику, надихалися нею. А їхні моменти життя асоціювалися саме з такими піснями”, – зазначили дівчата.

Авторкою пісні “Гулянки” стала українська авторка та виконавиця хітів “Колихала” та “Душу” Oxana Trach. За її словами, для створення цієї композиції вона почала пригадувати себе у 15 років. Оскільки саме такий вік у Софії та Анастасії.

“Мені як авторці пісень надійшов запит на створення пісні. Основний меседж – аби вона була про молодь, яка не має кордонів, про веселощі та мрії. Я почала думати над настроєм та забарвленням свого треку. Тому поверталася і до власних відчуттів, коли сама була підлітком. Це той стан, коли у тебе попереду все життя, на порозі дорослішання. І ти не відчуваєш ніяких кордонів та рамок перед собою. Саме такий настрій ліг в основу пісні “Викрути”, – прокоментувала Oxana Trach.

Також THE BLOSSOM представляють і відеороботу до треку. Відео, відзняте у рідному Львові, насичене яскравими кольорами та позитивним настроєм. На початку близнючки з’являються на неоновому авто, а потім навіть дають запальний концерт. 

Нагадаємо, ALEKSEEV та YAROMIYA презентували спільний трек.