«Дуже засмутило, що розголос про збір для військових майже не привернув увагу», — Anastasiia Villani про «гарячий» збір, скандальний кліп та нову музику 

«Дуже засмутило, що розголос про збір для військових майже не привернув увагу», — Anastasiia Villani про «гарячий» збір, скандальний кліп та нову музику 

Співачка Anastasiia Villani розпочала кар’єру гучно. Спочатку анонсувала збір на автівку для захисників, потім нібито її і спалила у своїй відеороботі. Чи допоміг несподіваний розголос у благодійній меті та які висновки зробила для себе артистка? Далі у нашій розмові

«Дуже засмутило, що розголос про збір для військових майже не привернув увагу», — Anastasiia Villani про «гарячий» збір, скандальний кліп та нову музику 

Зараз стрімкий зліт нової української музики, з’являється багато виконавців, які завойовують інтерес аудиторії. Що можете цікавого розповісти про себе, як відбулося народження Anastasiia Villani

Проєкт Anastasiia Villani зародився давно, але реалізація його почалась лише цьогоріч. За пів року ми випустили три треки разом з кліпами й підготували для вас ще багато всього цікавого. Це історія про дівчину, яка знає чого хоче та з легкістю зустрічає зміни в житті. Цим проєктом ми хочемо показати цінність жінки в нашому суспільстві. Показати, що потрібно ставити себе на перше місце, не бігати за чоловіками, а бути тією, якою ти бажаєш.

Також хочеться розповісти про команду, яка стоїть за сценічним імʼям Anastasiia Villani. Все почалося з того, як нинішній музичний продюсер проєкту – Леонід Тетерін, запропонував співпрацю на декілька треків. Ми спробували, зрозуміли що підходимо одне одному та через певний час почали працювати більш глобально. Хочу також розповісти про Вероніку Коваленко, учасницю «Голосу Країни-13», яка присвятила своє життя музиці з раннього дитинства та наразі допомагає нам з написанням та створенням матеріалу. Ну і звісно, наш звукорежисер та музикант, який робить круті аранжування, саундпродюсер проєкту – Роман Левшин. Без нього ми б не впоралися. Я щиро вдячна кожному та кожній, адже це ті люди, які вкладають в цей проєкт всю свою душу.

Ваша нещодавня прем’єра «ПАЛАЛА» наробила галасу у мережі ще до виходу кліпу. Розкажіть більше про ситуацію зі збором для військових до та після, розголос допоміг?

Нас дуже засмутило, що розголос про збір для військових майже не привернув увагу, натомість ситуація зі спаленою автівкою розійшлась по багатьох телеграм-каналах. Та, навіть це не допомогло закрити й третини збору, але ми не втрачаємо надії й займаємося надалі цим збором. Взагалі, уся ця ситуація вказує лише на те, що люди зараз сфокусовані на інших речах і часто не бачать важливого через свій гнів до інших. Але ми не узагальнюємо усіх. Були й ті, хто робили донати, не пройшли повз, і ті, хто допомогли нам в цій нелегкій справі. За це ми дуже сильно вдячні кожному.

Головну роль у вашому кліпі зіграв виконавець С‘юзі. Ви проводили кастинг чи  одразу розуміли, що це має бути він?

Ми одразу зрозуміли, що Сʼюзі саме той, хто нам потрібний. Я щаслива познайомитися з ним ближче та бути залученою на одному знімальному майданчику. Сʼюзі відкритий, щирий артист, який впорався зі своєю роллю на всі 100%, хоча він розумів, що ризик присутній. Також в сцені була залучена його кохана дівчина Анна. Саме тому вони так романтично й органічно виглядали в кадрі — все було справжнім. 

Можливо, це був певний натяк на співпрацю в майбутньому?

Все може бути. Зараз ми шукаємо артиста для фіта. Нам є що показати і є що запропонувати. Думаю, що почуєте щось цікавіше згодом.

У кліпі ви виступаєте в ролі сильної та незалежної жінки, яка спалює свого невірного бойфренда з коханкою. А як в житті, помста для вас грає роль чи легко відпускаєте без наслідків? 🙂

Якщо бути відвертою, помста для мене асоціюється завжди з чимось темним та неприємним. Я вірю в закон бумеранга, вірю, що рано чи пізно всі отримають рівно те, на що вони заслуговують. 

І хоч мої дії в кліпі відрізняються з реальністю, потрібно розуміти, що це гіперболізована проєкція, яка демонструє цей закон бумеранга в моментальній дії. Також дана картина символізує, як швидко можна спалити негативні спогади, емоції та неприйняття певної ситуації, якщо все легко відпускати у своїй душі та у своєму серці.

Хочу підкреслити, що всі актори залишилися цілими та неушкодженими)

«Дуже засмутило, що розголос про збір для військових майже не привернув увагу», — Anastasiia Villani про «гарячий» збір, скандальний кліп та нову музику 

Взагалі ваша творчість автобіографічна чи це більше історії з чужого життя?

Ця творчість магічна, невловима. Сказати б, що я інша – ні. Я така ж людина, але відчуваю та бачу цей світ набагато глибше та ширше. Якщо вам будуть цікаві історії з життя, я з радістю розповім, але прошу не лякатися цієї теми. 

Деякі треки написані з мого внутрішнього стану і так, як вони народжуються – це справжня магія.

Чи є жінки серед української музичної сцени, які вас надихають?

З музичної сторони, мені подобається подача Лободи, але з політичної сторони мені важко зрозуміти її дії. Хоча тому, що ми говоримо про музику й образ артиста в цілому, це дуже комерційно і вона точно відчуває, що таке енергія. Взагалі мені складно відповісти це питання, тому що я більше слухаю музику західних артистів.  Але попри те, що це питання саме про жінок, серед українців я хочу виділити окремо Макса Барських і його останній кліп «Rich». Адже так яскраво заходити на американський ринок, як його команді, думаю ще нікому не вдавалось. 

Чим наповнені ваші дні зараз? Бачив, що і спорт є, і акторська майстерність. Тобто, готуєте себе до майбутніх навантажень всебічно. 

Станом на сьогодні, я вкладаю в себе максимум тих навичок та знань, які знадобляться мені на сцені. Адже я хочу виходити до людей та передавати їм свою магію з професійної сторони, бо для мене це дуже важливо. Тому заняття з вокалу, акторська майстерність, гра на інструменті, хореографія є обов’язковими пунктами в моєму розвитку щодня та без вихідних.

Зараз багато хто з ваших колег розповідає, що не мислять місяцями та роками, як раніше. Як у вас? Є план на 2024 рік?

В мене вже є три нові пісні, тому зима і весна вже розписана повністю по релізах.  Я не просто пишу пісню і випускаю її, ми засиджуємося на студії, робимо багато пісень та обираємо найкраще. Тому що тільки так можна досягти успіху в музиці.  Але, Юліане, ми з тобою не прощаємось, тому що вже через місяць в мене буде дещо дуже цікаве. Обов’язково розповім тому про це одним з перших.