“Дихай” – новий реліз від O.Torvald про панічні атаки

«Втома» - alter ego гурту O.Torvald: почути 15 червня

Український рок-гурт O.Torvald після перерви повертаються з піснею “Дихай”. Це їх перший реліз з 2021 року. 

Ми довго нічого не писали і не випускали, в першу чергу через початок повномасштабного вторгнення, і ми взагалі не розуміли як будувати життя далі, не те, що думати про музику. Частина команди на момент 24 лютого була у Львові, бо в нас були заплановані зйомки кліпу. Почали активно волонтерити там, частина волонтерила у Києві. Потім я доєднався до лав ЗСУ і взагалі не міг повернутись до музики ні емоційно, ні фізично. Зараз емоцій накопичилось і ми хочемо іх спрямувати у творчість. “Дихай” – це результат важких ночей, коли тебе накриває тривожність, депресивні думки та панічні атаки. 24 лютого змінило кожного з нас: і військових і цивільних”, – коментує фронтмен Женя Галич.  

Спеціально для зйомок кліпу було збудовано лікарняну палату у басейні, адже по мірі розгортання сюжету, палата поступово заповнювалась водою. За його реалізацію відповідав продакшн Adjè на чолі з двома режисерами: Женею Головатенко та Женею Красулею. Разом з Красулею Женя Галич проходить військову службу. 

Актори, задіяні в кліпі: Сергій Смальчук, Анна Чабак, Олег Москаленко. 

Гурт також зазначає, що допоки є така можливість, вони планують випускати щомісяця новий матеріал.

“Для нашої команди колаборація з O.Torvald це абсолютний метч. Коли так стається будь який, навіть на перший погляд неможливий виклик втілюється. В процесі розробки проекту, режисерами було запропоновано розширити концепцію та побудувати справжню реанімаційну кімнату у великому відкритому басейні, повільно затоплюючи його із пожежного гідранту. Чом би й ні. Гарна ідея руйнує будь-які перешкоди”, – екзекьютів продюсер Adjè, Микита Кукоба.

“Сподіваюсь, кожен зачепиться у цій історії за щось своє. Тут і вода не вода, надайте їй сенсу якого забажаєте. Для когось це взагалі буде історія про медсестру, що переживає перше потрясіння і відчуває зв’язок з головним героєм. А для когось це про зустріч зі старою. А насправді це все разом, і як в будь якому пристойному кіно, образів закладено багато, забирайте які хочете і збирайте їх у свою версію подій і сенси.

Один наш друг, коли побачив драфтовий монтаж, сказав: “я ніби повернувся додому з універу, увімкнув MTV і там у рок гуртів знову класні кліпи.” Оце для мене потужна рецензія”, – режисер Женя Головатенко.

“Я дуже хочу відмітити витримку Галича. Вночі було 6 градусів, а температура води з гідранту, що заливала декорацію —  ще менша. Жека тримався, лежачи в тоненькому лікарняному халаті на ліжку протягом 8 годин, а його раз разом обливаю тою крижаною водою. Як і акторка Анічка, що без роздумів впала у воду, коли треба було. 

Загалом, це такий проєкт, де абсолютно кожного хочеться відзначити, це неймовірна робота більше ніж п’ятидесяти людей, величезна шана й подяка кожному”, – Женя Красуля.

Автор фото: Тетяна Шавловська