Гурт СКРЯБІН у турі по Північній Америці зібрав 100 тисяч доларів для реабілітації військових ЗСУ

Нещодавно успішно завершився благодійний концертний тур Skryabin Memory Tour містами США та Канади, гурт зібрав 100 тисяч доларів.

Нещодавно успішно завершився благодійний концертний тур Skryabin Memory Tour містами США та Канади.

Гурт відвідав 10 міст США і Канади – Philadelphia, New York, Detroit, Chicago, Montreal, Toronto, Whippany, Washington DC, Winnipeg, Charlotte. Під час виступів глядачі могли почути улюблені усіма композиції у виконанні музикантів гурту Скрябін та вокаліста Юрка Юрченка/Юркеш: “Спи собі сама”, “Люди, як кораблі”, “Мовчати”, “Місця щасливих людей”, “Мам”, “Старі фотографії” та інші. Охочих послухати наживо улюблені пісні гурту Скрябін і долучитись до збору коштів було багато. Кожне місто зустрічало залами, де панувала справжня атмосфера спогадів, патріотизму та улюблених пісень Кузьми, які співали усі присутні.

До виступів в багатьох містах долучалися місцеві виконавці та дитячі колективи, які співали пісні Скрябіна, які вже по-справжньому стали народними. 

На виступі в Торонто до гурту доєднався багаторічний клавішник гурту –  Костянтин Сухоносов, який виступив на сцені разом з Олексієм Зволинським, Вадимом Колісниченком, Костянтином Глітіном та Юрком Юрченком. 

За результатами туру, гурт Скрябін разом з організаторами – компанією Moloko та благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine зібрав 100 000 тисяч доларів. Цю суму вдалося зібрати завдяки пожертвам глядачів, проведенню благодійних аукціонів та продажу квитків. На аукціонах було розіграно футболки з підписами Генерала Валерія Залужного та генерала Ігора Танцюри, прапор з підписом Володимира Зеленського та інші унікальні лоти. Всі кошти будуть використані на реабілітацію військових ЗСУ,  які зараз перебувають у США на лікуванні та протезуванні. А саме: Андріїшин Сергій (103 Бригада), Мороз Артем (28 Бригада), Левченко Василь (батальон Айдар), Наливайко Михайло (79 Бригада), Олександр Татарчук (128 Бригада).

Так прокоментувала результати туру президент фонду Revived Soldiers Ukraine Ірина Ващук:

Мій низький уклін нашим артистам, які привезли до нас в США трішечки України і Українського незламного духу! На $35,400 ми закупили 13 дронів Mavic 3 Combo – і наразі доставляємо до України і почнемо роздавати по підрозділах – напрямок Бахмут. Решта грошей в сумі $64,600 піде на оплату лікування/протезування для військових які знаходяться в США. Мій низький уклін нашим захисникам на передовій і в шпиталях за захист України! Ми обов’язково переможемо разом!”.

“Дякуємо усім, хто приходив на концерти, за ваш вклад у загальну допомогу нашим військовим! Дякумо Міністерство культури та інформаційної політики України –  за сприяння у надані дозволу на виїзд гурту за кордон. #КультурнийШлях працює”,- говорить Роман Паничевний (засновник комапанії MoLoKo).

Також перед виступом в Нью-Йорку музиканти та організатори заїхали в улюблений бар Кузьми McSorley’s і подарували власникам фото, зроблене в цьому барі 10 років тому. Про це місце Кузьма співав в пісні “Місця щасливих людей”. Цибуля, сир і печеня – місце щасливих людей! Відтепер портрет Андрія  займатиме почесне місце на стіні старих фотографій у цьому культовому закладі у самому серці Манхеттена.