Платонічне кохання і літні мотиви в новому синглі ALINA KOSH — “Ти моє літо”

Платонічне кохання і літні мотиви в новому синглі ALINA KOSH — "Ти моє літо"

Разом із саундпродюсером Іваном Сухомлиновим, Аліна випускає пісню цього літа, пронизану мелодіями гармоні та електрогітари, закликаючи всіх не боятися власних почуттів і намагатися надихатися кожним моментом, коли серце наповнюється любовʼю.

Друга пісня від української акторки та радіоведучої ALINA KOSH наповнена рефлексією про невзаємне кохання. Але сама співачка впевнена, що і таке кохання має велику силу.

“Невзаємне кохання не руйнує нас, а може бути достатньо живильним. Питання у виборі та нашого ставлення. Адже кохання, в принципі, неймовірно сильне і прекрасне почуття, яке не може бути само по собі руйнівним. Воно має надихати. А все інше — наші очікування і власне ставлення”, — розповіла співачка.

Сингл “Ти моє літо” був написаний ще у 2021 році, але чекав свого часу. Пісня пронизана жіночими переживаннями, коли те саме почуття пробирає тебе з голови до пʼят та забирає всю твою свідомість. Головне — відчути й зрозуміти момент, коли кохання переходить в залежність від іншої людини та не дати цьому статися.

Пісня, за словами ALINA KOSH, хоч і має глибокий сенс, але дарує почуття легкості та натхненності — саме так звучить кохання, нехай і невзаємне.

Над кліпом працювала велика команда на чолі з оператором Денисом Блажиєвським. Теплий Київ, чуттєві кадри й особливий вайб почуттів — все склалось у відеороботі. Глядач спостерігає за двома закоханими людьми, які роблять вибір — ризикнути й піти в стосунки, чи все ж залишитися самотніми. Який вибір зроблять в кінці герої — дивіться в кліпі на пісню “Ти моє літо”. Головним гаслом відеороботи стала фраза “Не бійся своїх почуттів”.