Джамала, ROXOLANA, Пивоваров: сім пісень, створені на вірші легендарної Ліни Костенко

Джамала, ROXOLANA, Пивоваров: сім пісень, створені на вірші легендарної Ліни Костенко

19 березня легендарна українська поетеса Ліна Костенко святкує свій День Народження. За 94 роки вони створила чимало віршів та збірок, які відгукнулися мільйонам українців. А деякі її твори лягли в основу популярних пісень. Редакція “МУЗВАР” створила добірку цікавих треків на вірші Костенко, які точно слід додати до свого плейлиста.

ROXOLANA – Очима

“Очима” та вірш Ліни Костенко залишається визитівкою творчості співачки. Дебютний трек влітку 2021 року запалив кар’єру співачки.

Артем Пивоваров – Валторна (feat. Команда PIVOVAROV Голос Країни-13)

Після участі в проєкту “Голос країни-13” у якості тренера, Артем Пивоваров записав разом зі своєю командою пісню “Валторна”. Тривалість композиції б’є рекорди, адже вона звучить понад шість хвилин.

KOZAK SYSTEM – Крила

Рок-гурт KOZAK SYSTEM створив пісню “Крила” на одноіменний вірш Костенко. Де учасники її тільки не співали, але особливим стало відео, де рокети презентували акустичну версію у Каневі біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

RODZYNKA – Красива

Влітку 2022 молода українська співачка RODZYNKA презентувала трек “Красива”. В основу романтичної композиції ліг вірш популярної української поетеси під назвою «Між іншим», який багато українців знають за першим рядком «Коли буду я навіть сивою…».

Віталій Козловський – Небачене побачено

Нещодавно співак перевидав композицію, в основу якою ліг вірш Ліни Костенко «Пісенька з варіаціями». Вперше пісня у виконанні артиста побачила світ ще в 2014-му році, під враженням від подій Майдану.

Джамала – Неандертальці

Одна з найнедооцінених пісень Джамали на думку нашої редакції. Співачка презентувала цю пісню взимку 2015 року. Можна сказати, що Джа стала однією з перших, хто почав робити треки на вірші Костенко.

ФІОЛЕТ – Спини мене

Влітку 2016 року гурт “ФІОЛЕТ” презентував міні-альбом на слова українських поетів. До нового ЕР увійшла і музична композиція на слова Ліни Костенко (вірш «Спини мене…»)