Eliza Lir – мрійливий нео-поп зі струнними інструментами

Eliza Lir– мрійливий нео-поп зі струнними інструментами

Eliza Lir– мрійливий нео-поп зі струнними інструментами

Eliza Lir – музичний проєкт співачки та скрипальки Оксани Сагалатої та саунд-продюсера Тараса Підкуймухи. Оксана грає на скрипці в національному ансамблі, Тарас мав інді-проєкт Тері Фао.

Сингл «Відчуваю» – це симбіоз акустичної арфи та електроніки, чуттєвий нео-поп, який розкриває всю інтимність стадій почуттів: від першої зустрічі до безтямної закоханості.

«Цей трек про закоханість, про стосунки, які тільки зароджуються та несуть в собі таємничий і романтичний меседж», – говорить Оксана.

Ще однією особливістю цього треку є арфа, яка є невід’ємною частиною як музичного наповнення, так і візуального. 

«На мою думку, арфа – це найбільш ніжний і неземний інструмент. У мене  давно була ідея поєднати її з електронними інструментами, і в цій пісні це вийшло гармонійно».

Романтичний трек доповнює кліп, наповнений яскравими кадрами, ніжністю та теплом. На перших секундах відео з’являються струни. Це символічно, бо Оксана закінчила музичну академію по класу струнних. У самій пісні лунає мелодія арфи, яка звучить лише в ті моменти, коли до її струн торкаються руки, а сам сингл передає найглибші почуття людини, що зачіпають струни душі.

«Дія кліпу відбувається в лісі, бо саме душа та свідомість людини – це непросвітний та глибокий ліс, а кожна емоція – це спалах посеред нього. Такі емоційні спалахи в кліпі символізує блиск і полум’я неону посеред ночі», – розповідає Оксана.