Феміністичні сенси у новій пісні MAYOROVA “Відчула”

Феміністичні сенси у новій пісні MAYOROVA “Відчула”

Українська інфлюенсерка та співачка MAYOROVA презентувала відео на новий бенгер “Відчула”, в якому закликала дівчат усвідомити свою жіночу силу та відчути впевненість у собі.

“Мені дуже близька тема жіночої сили і я хочу, щоб жінки відчули цей посил впевненості в собі через мої пісні. “Незамінних”, “Підпал” і “Відчула” – розповідають про мої особисті три стани: як я спочатку вийшла зі стосунків, перестраждала, розбиралася сама з собою та, нарешті, навчилася жити по-новому і відчула свою силу, – ділиться MAYOROVA. – Для мене дуже важливо бути реалізованою, не сидіти на місці та досягати своєю працею того, чого я хочу. За минулий рік я стала зовсім іншою людиною. Я навчилася жити одним днем і цінувати кожну хвилину. І я дуже хочу, щоб ті дівчата, які будуть слухати “Відчула”, заряджалися впевненістю, яку я для них заклала в цій пісні, думали про себе, ставили себе у своєму житті на перше місце і не боялись відчувати свою силу. Бо наша сила – наше самовираження“.

Одночасно з новим треком співачка представила відео, в якому влаштувала справжню дівочку вечірку в одному зі столичних готелів. Вихована на культурі королеви R’n’B Beyonce, MAYOROVA надихнулась її кліпом “7/11” та вирішила зняти відео на сингл “Відчула” в схожій стилістиці:

“Ми  вирішили з подругами зібратися в одному зі столичних готелів на вечірку й просто зняли це все на відео. Ми танцювали, відривалися, випускали всі емоції, які в нас накопичилися, та трішки бешкетували. Але для найспостережливіших глядачів приготували й сюрприз! В кліпі є декілька “пасхалок”, які глядачам варто помітити та вгадати. Впевнена, вони будуть здивовані“.

І хоча співачка MAYOROVA тільки починає свою карʼєру артистки, вже з повною впевненістю можна сказати, що вона має на меті зайняти крісло R’n’B-принцеси українською музичної сцени, адже перші її сольні пісні – “Незамінних” та “Підпал”, а також дуетний трек з Ostrovskyi “Твої тату” й досі не сходять зі сходинок топчартів стрімінгових платформ та трендів YouTube.