Феномен YAKTAK: як молодий хлопець став єдиним виконавцем, одразу 3 треки якого поселились в українських чартах

Феномен YAKTAK: як молодий хлопець став єдиним виконавцем, одразу 3 треки якого поселились в українських чартах

YAKTAK, справжнє ім’я – Ярослав Карпук – молодий український співак та автор пісень, який вразив українську музичну сцену своїм неповторним стилем та яскравими хітами. Він став єдиним виконавцем, у якого одразу 3 пісні поселились в українських чартах Apple Music, Spotify та YouTube Music.

Востаннє така ситуація траплялась з гуртом KALUSH після перемоги на “Євробаченні“. 

Ви точно не могли не чути головні хіти останнього часу “Чекає вдома”, “Погляд”, адже ці треки талановитого артиста YAKTAK просто заполонили собою мережу. Вони збирають мільйони прослуховувань на музичних платформах,а фани знімають десятки тисяч відео під ці пісні в TikTok.

Нагадаємо, що на даний момент пісня “Погляд” набрала 12 мільйонів переглядів на YouTube, а пісня “Чекає вдома” – 10 мільйонів.

6 квітня артист презентував новий трек спільно зі співачкою KOLA – “Порічка”, який менш ніж за 2 тижні набрав 1.2 мільйонів переглядів на YouTube і продовжує набирати обертів. Пісня встигла зайняти 3 місце в “Топ-100 України” в Apple music, 2 місце в трендах YouTube і перші місця в багатьох плейлистах Spotify.

Також YAKTAK займає перше місце найпопулярніших виконавців YouTube music.

Співак почав свій творчий шлях всього рік назад і такий успіх Ярослав здобув завдяки своєму таланту та вмінню створювати музику, яка знаходить відгук в серцях мільйонів слухачів. 

Цей неймовірний результат дає зрозуміти, що хлопець один з найбільш обіцяючих та перспективних молодих виконавців в Україні і його музика має великий потенціал на українській музичній сцені.