Фіналісти шоу «Співають Всі» – гурт 7TEEN’S – презентували новий сингл

Фіналісти шоу «Співають Всі» - гурт 7TEEN’S - презентували новий сингл

Фіналісти шоу «Співають Всі» - гурт 7TEEN’S - презентували новий сингл

Фіналісти шоу «Співають Всі» – бенд 7TEEN’S презентували відеороботу на новий сингл під назвою Aumg (А У Моїй Голові). Кліп команда зняла на льодовій арені у місті Калуш. Також у відеороботі присутні хокеїсти, які вдало доповнюють загальну картину.

Вразив задум відеороботи, яку реалізував у життя режисер Андрій Бурда. Саме у його голові виникла шалена ідея загнати ексклюзивне авто на лід, яке можна побачити упродовж усього кліпу.

«Хотілося зняти щось свіже та круте, те чого раніше ніхто не робив до нас, і я впевнений, що нам це вдалось. Адже це перший у поколінні кліп у якому ми показали хокеїстів та після довгих переговорів отримали дозвіл заїхати нереальною машиною Toyota MarkII GX61 на лід», – ділиться враженнями режисер.

Фіналісти шоу «Співають Всі» - гурт 7TEEN’S - презентували новий сингл

Самі учасники бенду розповідають, що це були найхолодніші зйомки за усю їхню історію. Ще у вересні вони презентували свою пісню «Ти Моя» та кліп, який зняли на березі моря у Болгарії.

«Із крайності в крайність, ми працюємо тільки так! Працюємо тільки за таких умов. Попередній кліп при температурі +28, а цей при -6. І тільки спробуйте сказати, що знімати сь у кліпах легко!», – сміються та розповідають 7TEEN’S.