ID_Art production розповіли про зйомки відео «ФАРБИ» для співачки МЯТА та піаніста Євгена Хмари

ID_Art production розповіли про зйомки відео «ФАРБИ» для співачки МЯТА та піаніста Євгена Хмари

ID_Art production розповіли про зйомки відео «ФАРБИ» для співачки МЯТА та піаніста Євгена Хмари

Як відомо, багато роботи великої команди залишається за лаштунками зйомок кліпів. І іноді прості красиві кадри приховують за собою цілу історію випробувань для артистів, режисерів, операторів. Зараз ми можемо дізнатись, що відбувалась на знімальному майданчику відео «ФАРБИ» співачки МЯТА та піаніста Євгена Хмари і на які випробування пішла артистка.

ID_Art production розповіли про зйомки відео «ФАРБИ» для співачки МЯТА та піаніста Євгена Хмари

Художні образи, нові сенси та подолання страхів – так можна ознаменувати відеороботу співачки МЯТА «ФАРБИ», яку створила режисерська команда ID_Art production.

Ліричну піано-версію пісні «ФАРБИ» МЯТА записала разом із чудовим піаністом Євгеном Хмарою. Несподіваний творчий тандем артисти вирішили закріпити кліпом, креативну ідею запропонували та втілили ID_Art production.

– Ідея кліпу у нас народилася від поглиблення в суть поняття фарб кохання. Ми це втілили ще на етапі створення обкладинки синглу «ФАРБИ», через вируючі кольорові подряпини на серці. Тому в кліпі ми продовжили цю ідеологію, де спогади занурюють у підводний світ почуттів, а емоції фарбують світ різними відтінками. Важливо незважаючи на всю чуттєву палітру минулого – прийняти кохання як єдиний сенс навіть крізь біль, тому у фіналі МЯТА власноруч залишає на серці третю подряпину, залишаючись при цьому хвилею у свідомості Євгена Хмари, на тлі його розкішної гри на фортепіано. І нам було важливо занурити співачку до цього художнього світу, тим самим розвіюючи її власний страх глибини, – розповіла про задум режисер Анастасія Байдеріна.

За гарною та ніжною картинкою стояла велика робота. Як виявилося, співачка МЯТА дуже боїться пірнати – це справжня фобія, переступити через цей страх дівчина не могла довгий час… Команді ID_Art production вдалося вмовити співачку спробувати зробити перші «прості кадри» у воді. Після творчий процес пішов і дуже захопив, МЯТА навіть не помітила, як вона поборола свій страх заради гарних кадрів кліпу.

– Про те, що МЯТА боїться занурюватися під воду, ми дізналися вже після затвердження концепції відео, і звичайно не могли не ризикнути, адже арт-терапія – одна з ключових функцій у наших проектах. У день зйомок ми хвилювалися, адже безпека артиста була найважливіша. Оператори благали МЯТУ зануритися під воду заради тих самих заповітних кадрів, і нехай не відразу, але акуратно, поступово вибудовуючи довірливу атмосферу на майданчику – вдалося переконати МЯТУ подивитися в очі своєму страху і подолати бар’єри у власній свідомості, зробивши крок назустріч собі, що виявилося надзадачею цього арт-проекту, – поділилася деталями роботи над відео генеральний продюсер ID_Art production Наталія Лагун.

Гарні кадри МЯТИ зняті в глибокому басейні спеціалізованої студії для підводної зйомки стали не тільки естетичною особливістю, але і арт-терапевтичним компонентом. У співачки був страх занурення у воду, і тут ключове слово – був. Завдяки цим зйомкам вона змогла перебороти багаторічну фобію та довести, що наші страхи не повинні керувати нами.

– Акустична версія пісні «ФАРБИ» стала відвертою сповіддю мого внутрішнього стану і життя. Насправді, ця версія намалювала відверту музичну картину. Якби мені сказали, що я зможу зануритись під воду, ніколи б я не повірила. Але саме завдяки команді ID_Art production я поборола свій страх і ми відзняли неймовірно чуттєві кадри! Від Євгена Хмари я отримала не лише музичний акомпанемент, а й справжню підтримку людини, яка переживає все це зі мною. Його ноти – це слова, глибокі та сильні, – прокоментувала співачка МЯТА.

У кліпі Євген Хмара грає на роялі та глядачі можуть відчути неймовірні емоції, занурившись у пісню та відео. Артисти чудово спрацювалися у тандемі.

– На мій погляд, акустична версія пісні – це свого роду оголення артиста – запис з роялем, тому що немає бек вокалу, немає аранжування і це дивовижна можливість з енергією, енергія рояля і власне чуттєвого вокалу МЯТИ. На студії все було записано з першого дубля. Дуже сподобалася співпраця із креативною командою режисерів. Рояль практично опинився під водою (сміється). У цьому відео дивно те, що з МЯТОЮ нам не довелося робити репетиції, ми розчинилися у фарбах музики та пісні. Глядачам подобається! – розповів про роботу над синглом «ФАРБИ» Євген Хмара.

Команда ID ART Production створили неймовірно ніжну та гарну роботу «ФАРБИ», тонко підкресливши саму пісню та талант артистів! Нагадаємо, що автором пісні є відомий український співак Артем Пивоваров. Не дивно, що сингл «ФАРБИ» вийшов таким багатогранним та успішним.