Фронтмен гурту KALUSH написав пісню до Дня народження своєї дівчини

Фронтмен гурту KALUSH написав пісню до Дня народження своєї дівчини


KALUSH випустив ліричну композицію “А ти знала” на честь Дня народження дівчини фронтмена гурту Олега Псюка.

«А ти знала» – пісня про кохання, в ній описана історія знайомства та спільного життя лідера гурту та його дівчини Олександри. Вона наповнена спогадами про пам’ятні місця та події, які разом переживали закохані. 

«Я присвятив цей трек своїй малій, окрім мультика в відео можна побачити багато кадрів з нашого сімейного архіву», – коментує нову пісню фронтмен KALUSH Олег Псюк.

Автором слів нової пісні виступив Псюк, музику до пісні Олег написав разом з Андрієм Вдовиченко, а за зведення та мастеринг відповідав Станіслав Чорний.

«Йо, бейба, сьогодні у твій День народження я хочу побажати тобі здоров‘я. Це основне і єдине, чого я бажаю з декількох причин: по-перше, це один з головних аспектів від якого залежить щастя; по-друге, здоров‘я не можна купити ні за які гроші. Ну й по-третє, і найголовніше, тому що все інше в цьому житті, дам тобі я. З днем народження Білоброва!», – додає Псюк. 

Слідкуйте за новинами гурту на офіційних сторінках KALUSH. Нагадаємо, що в вересні Kalush Orchestra відправляється в тур Україною.