GARNA представила нову пісню-присвяту “Світ твоїх мрій”

GARNA представила нову пісню-присвяту "Світ твоїх мрій"

Співачка GARNA, у новій композиції “Світ твоїх мрій”, говорить про свою світлу надію на те, що обовʼязково прийде час для кожної берегині всього українського.

Віддати свої серця один одному, віддати їх цілій країні і закрити ними мільйони інших! Через гору стереотипів ми часто сприймаємо себе лише за однією властивістю. А чи сприймаємо ми оточуючих нас людей через призму взаємовідносин між ними? Адже кохання, це завжди велика відповідальність і прояв справжніх людських істин.

“Сьогодні світова спільнота бачить образи українських чоловіка і жінки через постаті Володимира та Олени Зеленських. Закохані серця, об’єднані великою любов’ю один до одного і до всієї країни, які разом йдуть далі наперекір усім викликам долі. Вони, безумовно, стали першими в Україні і одними з небагатьох в усьому світі, символами всеосяжної народної любові і міжнародної підтримки. Як незалежні громадські діячі, так і просте подружжя звичайних людей. Всі ми люди, всі ми президенти, всі ми вміємо кохати”, – коментує співачка. 

GARNA представила нову пісню-присвяту "Світ твоїх мрій"

Як із Адама і Єви почалась нова історія, так і з подружжя Зеленських пишеться нове життя для нашої Батьківщини. Одягнені в любов українців, вони нагадують про краще життя для кожного з нас!

GARNA представила нову пісню-присвяту "Світ твоїх мрій"