GENTLEMAD випустив свій другий трек – “Сором”
Український рок-гурт GENTLEMAD випустив свою другу роботу під назвою “Сором”. Дебютний трек гурту “Самбука” в перші дні релізу потрапив у топ-чарти Apple Music та Spotify, а кліп вже набрав більше пів мільйона переглядів на YouTube.
Гурт GENTLEMAD – ще одне нове ім’я на небосхилі щойно засяявших зірок українського шоу-бізнесу. Втім, завойовувати аудиторію хлопці збираються не “Ванькою” і не “гопаком”. Йдеться про справжній рок, наповнений глибоким змістом. I цього разу хлопці випустили трек та зняли кліп про масштабні проблеми людства.
“Сором” – це карта у великому масштабі, на яку нанесено всі наші дії і вся наша бездіяльність. Пісня піднімає тему екології, насильства та війни.
“Звичайно, пісня була написана під враженнями від тієї трагедії, яка відбулася і до цих пір відбувається з українським народом, після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого. Всі ці події дозволили побачити всю голослівну “людяність” з усіх боків”, – ділиться лідер гурту та автор пісні Нікіта Чеканський.
Попри те, що з піснями GENTLEMAD українці знайомляться лише зараз, сам гурт існує близько 3-ох років. Фронтмен Нікіта Чеканський та гітарист Сергій Кордюк обрали таку назву (від англ: gentle – “ніжний” та mad – “божевільний”) бо, як і сам гурт, поєднують в собі два паралельні світи: рок та лірику, спокій та драйв.
Фронтмен зізнається: музика на пісню “Сором” була з ним вже кілька років, але правильний текст ніяк не приходив. Та ці пошуки увінчались успіхом через кілька місяців після повномасштабного вторгнення, коли біля гірської річки в Карпатах буквально за кілька хвилин написались рядки до музики і це все склалось, як пазл, у сингл “Сором”.
Водночас з прем‘єрою сингу відбулась і прем‘єра однойменного кліпу.
“Сором” – про те, що люди живуть, нібито стають мудрішими й підкорюють світ і природу під себе. Але насправді це тільки ілюзія, тому що природа людини – не змінюється”, – коментує Нікіта Чеканський.
Саме тому у відео кліпі GENTLEMAD використали прототип Землі та колективний образ людства:
“Кліп спробує не вторити пісні, не відображати безпосередньо її сенс, а пройти з нею поряд, пройти з ним в синергії, стати його доповненням та відображенням, як другим прочитанням, а не чимось, що просто відображає сенси” .
Автори закликають робити все можливе від кожного з нас, щоб за поняття “Людина” сьогодні не було соромно.