Gunna Chorna презентує відеороботу про помсту колишньому

Gunna Chorna презентує відеороботу про помсту колишньому

Хіп-хоп артистка Gunna Chorna презентує лід-сингл з дебютного альбому – “Левітація”. Цей трек – автобіографічний сторітелінг про токсичні аб’юзивні відносини.

“У мене був жахливий колишній, якій мене бив та різав, у цих відносинах відбувалися страшні речі. Моя історія – це моя історія, але вона, на жаль, не є поодиноким випадком. Якщо би десять дівчат мали би розказати історію про токсичного колишнього у тексті – то вийшла би моя пісня із збірним образом колишнього”, – ділиться артистка.

Стилістично трек поділений на дві частини – мінорний мінімалістичний треп та мажорний лоуфай хіп-хоп. Він увібрав у себе протилежні по настрою крайнощі: перша частина виконана в “злій” манері, а друга – енергійна та трохи рейвова. Якщо в першій частині треку розповідається про токсичні стосунки, то в другій – про те, як добре не бути в них. 

Разом із треком Gunna Chorna презентувала кліп на дану пісню. Режисерка відео – Валерія Джигіріс. Це історія про зраду та про покарання зрадників. Артистка приміряла на себе роль верховної жриці та чинить правосуддя, вдаючись до білої магії.