Гурт Жадан і Собаки презентує альбом “Радіопромінь”

Гурт Жадан і Собаки презентує альбом “Радіопромінь”

«Радіопромінь» – шостий студійний альбом харківського колективу Жадан і Собаки. Матеріал, що увійшов до альбому, створювався від 2020 року. Кілька пісень, які є в релізі, вже виходили окремими синглами, як до повномасштабного вторгнення, так і протягом останніх двох років. Частина матеріалу ще не публікувалася. У будь-якому разі, на думку музикантів, пісні, зібрані в альбомі, витворюють цілісне звучання і є концептуальною роботою, що поєднує в собі як агресивну постпанківську подачу, так і цілком медитативну і меланхолійну мелодику.

Ще однією особливістю релізу «Собак» є кілька пісень, записаних із іншими музикантами, зокрема треки, зроблені разом із Братами Гадюкіними, Гоголь Борделло, Іреною Карпою та Христиною Соловій. Поєднання таких різних стилістик та інтонацій робить «Радіопромінь», мабуть, найбільш багатоголосою і повнозвучною платівкою харків’ян.

Прихильники колективу давно вже чекали на новий реліз «Собак», тож «Радіопромінь» є виявом поваги та любові музикантів до всіх, хто нині здатен слухати і співати. 13 треків про любов, опір і гідність. Новий етап для «Собак», нова історія для слухачів. 

Промені жаги та натхнення, що пробивають морок і тишу.