Герман Нєнов – креативний директор Нацвідбору на Дитяче “Євробачення-2023”

Герман Нєнов – креативний директор Нацвідбору на Дитяче "Євробачення-2023"

У четвер, 27 липня, Суспільне Мовлення оголосило імʼя режисера, який стане креативним директором цьогорічного Нацвідбору на Дитяче “Євробачення” та відповідатиме за номер представника України на 21-ому пісенному конкурсі в Ніцці. Ним став режисер-постановник, кліпмейкер та креативний директор “Євробачення-2023” від України — Герман Нєнов.

За словами Германа Нєнова, його метою на цьому проєкті буде зробити Національний відбір та участь країни в Дитячому “Євробаченні” помітною подією у українському шоубізнесі. 

У складі команди Суспільного Герман Нєнов відповідатиме за візуальну складову Нацвідбору, працюватиме над загальною концепцією шоу, відеороликами та сценічними постановками номерів фіналу відбору.

“Я переконаний в тому, що музичне виховання дітей та молоді наразі надважливе для України. Це звучить  банально, але діти — наше майбутнє! Крім того, в цей жахливий час, коли війна забрала їхнє дитинство, діти мають право на казку. Хоча б на декілька годин. Наші діти змінилися і мріють вже не про іграшкові машинки чи літаки, а про можливість передати машини на фронт чи про новий політ літака “Мрія”. Вони подорослішали раніше, ніж мали б, але продовжують мріяти. “Мрій сміливо!” — головне кредо цьогорічного відбору”, — зазначив Герман Нєнов, креативний директор Нацвідбору на Дитяче “Євробачення-2023”.

Фінал Нацвідбору відбудеться в жовтні у форматі онлайн-концерту. Як і минулого року, до вибору представника України на Дитячому “Євробаченні” долучаться три члени журі  та глядачі. Склад журі фіналу визначать українці шляхом онлайн-голосування. 

Зазначимо, що заявки на участь у відборі на Дитяче Євробачення-2023 приймалися через форму на сайті з 17 червня до 9 липня включно. Нацвідбір мав розпочатися раніше, проте через хакерську атаку на сайти Суспільного Мовлення запуск відклали. Цьогорічний Нацвідбір на Дитяче Євробачення проходить під гаслом “Мрій сміливо!”. Музичною продюсеркою відбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Дитячий пісенний конкурс “Євробачення-2023” пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому “Євробаченні-2022” в Єревані з піснею “Незламна”. Злата отримала 111 балів та посіла 9-ту сходинку.

Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі “Євробачення” з 2006 року. Відтоді Україна один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею “Небо” у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер Дитячого Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі “Євробачення-2023”.