MEGOGO – офіційний партнер трансляції благодійного фестивалю Faine Misto 2023

MEGOGO офіційний партнер трансляції благодійного фестивалю Faine Misto 2023

Медіасервіс MEGOGO безкоштовно транслюватиме благодійний фестиваль Faine Misto 2023 з 28 по 30 липня. Пряма трансляція розпочнеться в п’ятницю 28 липня о 16:00 та з 13:30 в суботу та неділю. Окрім цього, 31 липня на музичному каналі MEGOGO LIVE відбудеться ексклюзивний показ короткої версії Faine Misto 2023. Після завершення трансляції – перегляд буде доступним у записі.

У лайнапі — Жадан і Собаки, Воплі Відоплясова, Христина Соловій, Один в каное, ТНМК, Паліндром, Крихітка, Tember Blanche, Фіолет, ЮЮ, LELY45  та багато інших.

Переглянути трансляцію події можна за посиланням

Вже 31 липня на MEGOGO LIVE відбудеться показ скороченої версії благодійного фестивалю Faine Misto 2023. Ця трансляція включатиме в себе по три треки від  кожного музиканта фестивалю і триватиме цілих 4,5 години. Саме у цій версії глядачі матимуть унікальну можливість заглибитися в атмосферу трьох днів фестивалю: відчути всю його енергію та магію, насолодитися найкращими музичними виступами, захоплюючими моментами та незабутніми емоціями.

Нагадаємо, Faine Misto 2023 є благодійним фестивалем, який збирає гроші на логістичні потреби бригади НГУ Азов. Підтримка цього заходу допоможе забезпечити необхідне обладнання та ресурси для надзвичайно важливих потреб.