Гучна прем’єра «українського Титаніку» від співачки MELANYA в співавторстві з Владом Дарвіном

«Це маніфест кохання в найскладніший час війни», — MELANYA про прем’єру «Титан», натхнення та баланс між творчістю та сім’єю 

«Титан» – пісня про незламність почуттів українців, які міцні, немов титан.

Яка б відстань та життєві труднощі не розділяли сім’ї, скільки б випробувань не підкидала доля, проте основною з рушійних сил є кохання і головною цінністю – сім‘я, з якою ти можеш пройти будь-які негаразди»

«За період війни більшість сімей роз’їхались на відстань в тисячі кілометрів і нажаль, статистика по розлученню стрімко зросла. Мені дуже боляче це спостерігати, адже одна з основних моїх цінностей – МІЦНА СІМ‘Я. Мені важливо донести людям свою історію та показати, що потрібно боротись за сімейне благополуччя», – ділиться артистка головним меседжом “ТИТАНУ”.

Пісня “ТИТАН” мотивує всіх нас до цінувати та міцно триматись за власне родинне щастя так само завзято, як наші воїни вірять та боряться за наше спільне майбутнє та ПЕРЕМОГУ.

Саме завдяки головному меседжу пісні та сімейним цінностям Влад Дарвін надихнувся та написав мелодію до пісні Меланії.

«Я сподіваюся, що наша спільна робота відгукнеться у серцях українців та подарує новий шанс на порозуміння багатьом парам, що переживають кризу у стосунках», – ділиться Влад Дарвін.