Гурт “Фіолет” до свого 12-річчя записав пісню з фанами

Гурт "Фіолет" до свого 12-ти річчя записав пісню з фанами

Гурт "Фіолет" до свого 12-ти річчя записав пісню з фанами

До свого дня народження Фіолет записав новий трек за участю фанів. У записі взяли участь найвідданіші прихильники гурту, які заспівали хорову партію до пісні.  За словами учасників гурту, “Не забувай мене” присвячена людям, які розділяли творчий шлях Фіолету впродовж 12-ти років. Фронтмен і вокаліст Фіолету Сергій “Колос” Мартинюк вважає, що ця композиція — одна із найсвітліших пісень в історії колективу.

“Для мене вона знаменує новий етап — етап здорового дорослішання, що стосується як життя, так і музики. Усе, що мені хочеться сказати про цю роботу, поміщається в одній тезі — як би ситуативно не змінювалося наше життя, не забувайте про корені та людей, завдяки яким ми живемо, дихаємо, мріємо, займаємося улюбленою справою і з надією дивимося в завтра”, — ділиться враженнями про новий трек Колос. 

Саундпродюсером запису став український музикант Ілля Лєтай. До речі, концепт треку декілька разів змінювався —  від пост/бріт-попу до фанкі-денсу. Окрім імпровізованого хору фанів, у записі пісні взяв участь знаний український саксофоніст Володимир Лєбєдєв. 

«Коли з’явилися рядки та мелодія “Не забувай мене”, я не мав жодного уявлення, як має звучати пісня. Проте знав, що хочу чути там голоси #фіолетfamily та іскрометне соло на саксофоні. Ілля на якомусь етапі вловив ці ідеї максимально», — розповів Колос, який разом з Романом Андрухівим, гітаристом Фіолету, виступив співпродюсером треку. 

Гурт "Фіолет" до свого 12-ти річчя записав пісню з фанами

Особливим подарунком для фанів став відеоряд до пісні, який розповідає про 12-річний шлях гурту на тлі буремних історичних подій в Україні.

У листопаді Фіолет вирушає у Всеукраїнський тур на підтримку цьогорічного альбому “Стежка” та готує для шанувальників ще низку музичних сюрпризів.