Гурт “MaGayBi” представив свій перший трек про справжнє щастя

"Щастя має строк придатності": гурт "MaGayBi" представив свій перший трек

"Щастя має строк придатності": гурт "MaGayBi" представив свій перший трек

Молодий гурт “MaGayBi” випустив свій перший трек “Happy Best Before”, який увійде до майбутнього EP колективу. Головний меседж пісні про те, як важливо бути щасливим тут і зараз. Адже щастя подібне до будь-якого продукту, оскільки теж має свій строк придатності.

“Для нас справжнє щастя, коли пісня резонує слухачу та робить його щасливішим, даруючи емоції”, — зазначають хлопці з гурту “MaGayBi“.

ПРОСЛУХАТИ КОМПОЗИЦІЮ МОЖНА ТУТ

Назва гурту, до речі, суто українська. Своїм неймінгом гурт завдячує Марку Вовчку. Саме в одному із творів цієї авторки зустрічається слово "магайбі", що означає  «привітання з побажанням успіху у праці». 

Колектив складається з двох музикантів: Alex Kozar — співак, автор музики та слів, — етнічний болгарин, що в шестирічному віці переїхав  до України, та Diresh (Дмитро Решетник) —  діджей та саундпродюсер — українець, який не поїхав з України і бачить свій розвиток тут. 

Хлопці познайомилися декілька років тому на спільному виступі в одному з нічних клубів Києва і з тих пір виношували ідею об’єднатися та створити спільний музичний проєкт.