Гурт Kalush Orchestra зібрав 54 млн гривень для України, наступна ціль – зробити це у концертному турі США та Канаді

Гурт Kalush Orchestra оголосив про музичну мобілізацію України

Переможці Євробачення-2022, гурт Kalush Orchestra вже трохи більше ніж за тиждень вирушає у великий концертний тур США та Канадою, де буде збирати кошти для допомоги Україні.

Після перемоги на пісенному конкурсі про Kalush Orchestra дізнався увесь світ. Тепер у багатьох куточках планети лунає переможна Stefania. Гурт з початку літа активно гастролюють світом, де не лише виступають, а й розповідають про війну в Україні, щоб світ не забував і звикав до вбивств у нашій країні.  Крім того, гурт возить з собою унікальний QR код, за допомогою якого всі, хто приходять на концерти Kalush Orchestra можуть донатити кошти, які надходять на офіційний Держфонд.

“Це перша поїздка для нашого гурту до США і Канади, дуже зворушливо. Ми маємо показати усьому світу, які українці сильні та донести це через нашу музику! Наша ціль – щоб українська музика звучала на весь світ, щоб про нашу культуру дізнавалися якомога більше.Також, хочеться, щоб якомога більше людей дізналося про наш концертний тур, завітало на концерти та донатили до фонду допомоги Україні. Ми об’їхали майже всю Європу та зібрали на підтримку України 54 мільйони гривень! Тепер наша ціль масштабніша — зробити це в США та Канаді!  Більше відвідувачів на наших концертах там – більше донатів, а це вагомий внесок у пришвидшення перемоги України над ворогом!” – говорить лідер гурту Kalush Orchestra, Олег Псюк.

До початку туру лишається тиждень, а на концерти Kalush Orchestra у 7-ми найбільших містах США та Канади вже розкуплені квитки. Через це командою гурту у Торонто та Нью-Йорку було прийнято рішення організувати додаткові концерти. 

Гурт Kalush Orchestra зібрав 54 млн гривень для України, наступна ціль - зробити це у концертному турі США та Канаді

Гурт закликає приходити на свої концерти та донатити на прискорення нашої спільної перемоги у війні з росією.