Найкрасивіший дует сезону: Ostrovskyi & Mayorova – “Твої тату”

Найкрасивіший дует сезону: Ostrovskyi & Mayorova - "Твої тату"

Головний претендент на звання секс-символу української музичної сцени співак Ostrovskiy та одна з найкрасивіших б’юті-блогерок та інфлюенсенсерок Даша Майорова (Mayorova) нарешті випустили спільну відеороботу на пісню “Твої тату”, яка вже встигла сколихнути соціальні мережі та стати вірусною в TikTok.

В кліпі розповідається історія про тяжіння головних героїв одне до одного, але вони знаходяться у тих обставинах, коли внутрішня гордість заважає щиро вимовитись, і обидві сторони обирають стримання. Впродовж всього відео вони знаходяться на відстані один від одного і діалоги відбуваються на відстані, подумки. Але в кінці герої знаходять спільну мову в палкому танці, в якому вивільняється несказане і все стає зрозуміло без слів.

Ідея записати спільну пісню зʼявилася після вечора, який Ostrovskiy та Даша Майорова провели разом, розмовляючи про життя.

Якось ми з Дашею познайомилися в барі. А потім я запросив її на вечерю, де були також наші спільні друзі. Тоді в неї якраз вийшла дебютна пісня “Незамінних”, яка мені дуже подобалась. Ми розмовляли про життя, я показував їй свої тату, які присвячені колишнім. Після того вечора в мене народились рядки приспіву “я памʼятаю всі твої тату на тілі, вони для мене вже давно не зрозумілі”. Я показав їх Даші, їй сподобалось. Так я вирішив запропонувати записати дует і ми сіли разом створювати цю пісню далі”, – розповідає Ostrovskyi.

Нас познайомив наш спільний друг Назар Грабар. Коли вже потім зустрілися на студії, то у нас склався метч, і ми зрозуміли, що дійсно може вийти щось цікаве і потужне. Власне, так і сталося”, – згадує Mayorova.

За словами Даші Майорової, кожен писав свою партію окремо і кожен розповідав свою історію із життя. Подробиці цих історій артисти не розкривають, але розповідають, що це були пристрасні, але токсичні відносини.