Якщо ти помреш – я теж помру: TAYANNA назвала причину, через яку поки не повертається в Україну

Якщо ти помреш – я теж помру: TAYANNA назвала причину, через яку поки не повертається в Україну

Якщо ти помреш – я теж помру: TAYANNA назвала причину, через яку поки не повертається в Україну

TAYANNA у інтерв’ю порталу МУЗВАР зізналася, що заради сина не повертається в Україну, адже навіть коли вона на декілька днів їздила до Києва, Даніель благав її цього не робити. З приводу колег, які все ж залишитися в Києві та Україні, то співачка коментує, що здебільшого це ті артисти, у яких немає дітей та сімей, а отже “їм немає чого втрачати”.

«Деякі артисти вони, звісно, серед народу. І більшість з них – це ті артисти, у яких немає дітей, у яких немає сімей. Яким немає за що боятися і яким немає чого втрачати, образно кажучи, зараз. Просто це ті люди, які тимчасово в такій ситуації і вони можуть собі це дозволити. Я побула в Києві два дні, я хотіла залишитись там на більше, хотіла побути, тим паче, що мій син якраз у Польщі був у бабусі, я його туди відвезла. Але коли я посадила сина на потяг з бабусею і побачила ці сльози, він плаче і просить: «Мамо, не їдь до Києва, благаю. Якщо ти помреш – я теж помру. Як я можу пережити ці сльози і бити себе в груди, казати, що я Анна Кареніна і біжу зараз в Київ, буду під бомбами там сидіти і співати. Коли в мене є дитина і сім’я. Так, мені страшно під бомбами бути, я не герой», – прокоментувала співачка. 

Також виконавиця прокоментувала творчу діяльність свого рідного брата – Міші Марвіна. За словами TAYANNA, Міша одразу після повномасштабного вторгнення виїхав з москви, де активно робив кар’єру та розірвав контракт з лейблом Blackstar. З ним співак працював багато років. Через припинення співпраці брат був змушений змінити сценічне ім’я. Чи планує він повернутись в Україну та почати свою творчість на Батьківщині, TAYANNA відповіла:

«Я скажу так: якщо він буде готовий, то він все сам скаже. Це мій рідний брат. Я не читаю коментарі, для мене родина – це найсвятіше. Вважаю, що кожна людина відповідає за себе. З першого дня війни він не в москві. І не працює з Blackstar абсолютно. І змінив імя, так, воно у нього нове (Міша М – ред.) Пісні антивоєнні, якщо ви про це, що пісні російською, то повернемось до наших, 80% з яких співають всі російською мовою. Про що ми будемо зараз говорити? У нас народні артисти України співають російською мовою, яким Президент дає звання «Народних та Заслужених артистів». Більшість з них співають російською мовою».

Наразі, окрім перемоги України та якнайшвидшого закінчення війни, співачка мріє і про особисте щастя. Говорить, що завжди робить дошку візуалізації, а зараз, як ніколи, бажає вийти заміж та створити міцну родину. 

«Знаєте, у мене зараз такий цікавий душевний стан. На сьогодні найбільша мрія стосується особистого життя. Вийти заміж, створити сім’ю міцну. І знати, що в тебе є людина, з якою можна прожити і війну. Чоловіка, який буде підтримувати та буде опорою. І напевно тоді з’являться сили творити самій і наповнюватись. Тому що в цій нестабільній ситуації дуже важко про щось мріяти. Знаєте, стільки було мрій до війни, море, океани. Ціла дошка, а зараз не знаю», – зі сльозами на очах прокоментувала співачка. 

Про розрив з Аланом Бадоєвим та можливу участь у Євробаченні знову – дивіться у новому інтерв’ю з TAYANNA на YouTube-каналі «МУЗВАР».