Євген Стрельцов випустив альбом «Танцювати» на вірші українських поетів і кліп на сингл «Літак»

Євген Стрельцов випустив альбом «Танцювати» на вірші українських поетів і кліп на сингл «Літак»

Євген Стрельцов випустив альбом «Танцювати» на вірші українських поетів і кліп на сингл «Літак»

Поезія вітчизняних класиків та сучасних авторів неодноразово ставала матеріалом та натхненням для українських музикантів. Один тільки «Човен» від гурту Один в каное у свій час лунав на кожному кроці. Тепер на цій сцені з’явилося нове ім’я — співак та журналіст Євген Стрельцов. У своєму новому альбомі «Танцювати» він поєднав диско та поп-рок із поезією Сергія Жадана, Владислава Волочая, Юрія Андруховича, Наталки Маринчак, Павла Тичини та Миколи Зерова.

«У нас вийшов альбом радості, життєствердження. Хотілося, щоб, люди, почувши мої пісні, посміхалися, щоб їм хотілося танцювати. Водночас наша робота наповнена сенсом, бо тексти належать крутим поетам. Це не пустий набір слів. Я довго шукав вірші, які за настроєм і змістом будуть мені близькі, органічно прозвучать в піснях», — каже Євген про свій новий альбом.

Альбом «Танцювати» — це 5 різножанрових треків, які розповідають різні, але зрозумілі для усіх історії. Наприклад, відомий ще зі шкільної програми вірш «Арфами, арфами» Павла Тичини став маніфестом весни, кохання, життя та енергії у динамічній поп-рок пісні «Весна». Ще один вірш «Пливи рибо пливи» від сучасного українського поета Сергія Жадана ліг у основу пісні «Пливи», яка ще раз нагадує нам про те, що «любов варта всього».

Харківська режисерка Лада Сабова зняла кліп на «Літак», головну пісню з альбому «Танцювати». На відео можна побачити кілька унікальних місцевих локацій: покинутий аеродром під Харковом із бойовими літаками, аеродром громадської авіації, макове поле.

«Найнезвичніший досвід для мене у цьому проєкті — режисувати літак. Це просто незабутнє відчуття, коли ти кажеш: „А давайте зараз повторимо цей різкий нахил літака праворуч“ — і уся ця величезна брила рухається синхронно з камерою», — ділиться своїми враженнями Лада Сабова.

Цікавий факт: під час зйомок квіти не розпускалися через дощі, тому знімальна група за добу власноруч сплела понад 600 штучних маків.