Відкрився з нової сторони: RIDNYI презентував кліп на нову пісню «Більше неба»

Сергій Лазановський | RIDNYI після перемоги на головному вокальному шоу країни активно взявся за музичну кар’єру.

Відкрився з нової сторони: RIDNYI презентував кліп на нову пісню «Більше неба»

Відкрився з нової сторони: RIDNYI презентував кліп на нову пісню «Більше неба»

Сергій Лазановський | RIDNYI після перемоги на головному вокальному шоу країни активно взявся за музичну кар’єру. Харизматичний хлопець випускає нові треки та кліпи, гастролює не тільки Україною, але й Європою, та ділиться своєю по-справжньому щирою енергетикою. Виконавець дивує своїх прихильників та щоразу відкривається з нової сторони. Цього разу RIDNYI презентував ліричний кліп на авторську пісню «Більше неба».

«Мені хотілося змінити стиль своїх пісень, стати більш доступним і зрозумілим для молодшого покоління. Спробувати себе в чомусь кардинально іншому. В один день я просто сказав Ірині Батюк: “Хочу чогось крутого і класного”, і вона надихнулась”. Як на мене, нам із командою вдалось це зробити», – розповідає артист.

Режисером кліпу став DVIZHON, який працював з такими топовими артистами як Ірина Білик, Оля Цибульська, Jerry Heil та інші.

Кліп знімали в Києві. Для локації обрали одну зі столичних багатоповерхівок. За словами самого Сергія, це вперше, коли вони з командою ні про що не хвилювались, і були вражені результатом.

«За нас все робила команда, і нам це дуже сподобалось. Київ взагалі додає пафосу і відчуття зірковості, тому напевно тут так багато «звізданутих», – жартує RIDNYI.

Зйомки тривали близько п’яти годин. Команді вдалося створити по-справжньому «смачні» кадри, які передають атмосферу ніжності та щирого кохання. 

На знімальному майданчику Сергія настільки надихнули пейзажі навколо, що співак в своїй голові створив новий трек, над яким вже зовсім скоро розпочнеться робота.