Іменинник Vlad Darwin звернувся до друзів та прихильників, щоб зробити добру справу для ЗСУ

Іменинник Vlad Darwin звернувся до друзів та прихильників, щоб зробити добру справу для ЗСУ

Сьогодні талановитому автору та виконавцю Vlad Darwin виповнилося 37 років. Мільйони людей пов’язують важливі моменти зі свого життя саме з його піснями “Ти найкраща” (дует разом з Alyosha), “Зірка”, “Торнадо”, “Пірнай” та інші. Під ці пісні люди закохувались, освідчувалися, танцювали перший весільний танок. Багато пісень Влад написав і для інших виконавців.

З початком війни Влад став волонтером та докладає багато зусиль, щоб допомагати. І у свій День народження Darwin закликав всіх, хто хоче його привітати, зробити добру справу разом.

Дарвін поділився відеороликом, у якому поєднані найцінніші моменти його життя: одруження, перші моменти з новонародженим сином, родинні кадри, сцена, кадри співпраці з артистами, спорт, відпочинок, подорожі, волонтерство, концерти для військових.

Відеозвернення Vlad Darwin

“Сьогодні мені 37! І я точно знаю, що у нас з вами є спільні мрії: бути щасливими, любити, жити, творити, працювати на рідній землі! Саме тому і саме сьогодні я прошу наблизити ці мрії! Підтримайте мій збір для ЗСУ, а саме для 101 ОБро ГШ”, – звернувся до своїх шанувальників і друзів Влад Дарвін на сторінках у Фейсбуці та Інстаграмі.

“Зараз у нас всіх спільна мета – наближати Перемогу України. Тож кожен з Вас може доєднатися до доброї справи, про яку написав Влад Дарвін: хтось 37 гривень, хтось більше, але головне – всі разом до мети”, – звернувся до шанувальників артист.

На тепловізори для 101 ОБро ГШ

Ціль: 150 000.00 ₴

Посилання на банку

Номер картки банки: 5375 4112 0713 2213