«ЙО-ЙО»: KALUSH та SKOFKA випустили EР та трек «Не напрягайся»

«ЙО-ЙО»: KALUSH та SKOFKA випустили EР та трек «Не напрягайся»

«ЙО-ЙО»: KALUSH та SKOFKA випустили EР та трек «Не напрягайся»

Гурт KALUSH та реп-виконавець SKOFKA випустили новий міні-альбом. Цей реліз — душевний, ностальгічний, нехай часом і трохи сумний, пускає шанувальників глибоко в серця артистів.

«Замутили зі Скофом легендарний альбом! Це музло, яке буде актуальним завжди, атвічаю! Радий, що ми так спрацювались. Тут кожен трек написаний душею, в кожному треці нам є про що сказати! Слухайте від початку до кінця “ЙО-ЙО”», — говорить фронтмен гурту KALUSH Олег Псюк.

В альбом увійшло 7 треків. Кожен з них оповитий ностальгією, бо присвячений особистим переживанням виконавців. Наприклад, «Додому» — про дитинство та затишні сімейні вечері, «Давай начистоту» — про втрачених старих друзів та образи, а з «Не напрягайся» виконавці нагадують всім, що душевний спокій — на вагу золота.

Чому «ЙО-ЙО»? Тому що альбом не несе в собі новизни в треках, хайпу, трендів. Кожен трек у цьому альбомі написаний про щось накіпівше в душі, щось дорогоцінне, кохане, про щось вічне, минуле, ностальгічне як Йо-Йо.

«Йоу, цим ЕР ми з Калушом хотіли подарувати Вам приємні емоції від прослуховування українського контенту, та хоч якось змінити погляд на наш український реп. Чи вийшло в нас це? Вирішувати Вам, але особисто я точно можу сказати за себе — так, вийшло. Причому навіть трохи краще, чим очікувалось. Дякую усім, хто нас підтримав. Дякую тим людям, яким не соромно за український реп. Дякую за коментарі, якими Ви виводили нас в тренди на перші місця, за репости, які поширювали нашу музику з космічною швидкістю. Дякую за наші треки у Ваших плейлистах ! Йо-Йо» — говорить SKOFKA.

У підтримку альбому виконавці випустили трек «Не напрягайся».

«Напрягає, коли напрягаєшся навіть не в напряг! Роздуваєш проблему там, де її нема. В наш час душевний спокій на вагу золота. Не напрягайся..», — говорить фронтмен гурту KALUSH Олег Псюк.

«Друзі, навіть в самий похмурий сраний день, згадайте мої слова, увімкніть цей трек і бл*ть забийте на нього. Переживіть його і забудьте, бо завтра все рівно настане новий  класний день. Чорна полоса завжди закінчується, тому навіщо зараз в поганий настрій харитись, бити посуд, ламати дрова, як то кажуть, і робити цей день ще гіршим, якщо його можна просто переждать, як дощ», — коментує трек SKOFKA.

Як кажуть хлопці, «як любиш липень, люби й лютий» — і справді, без поганих днів не було б хороших, і навпаки. Життя контрастне, і ми маємо приймати його таким, яким воно є.