Ірина Рубець та Михайло Олійник презентують альбом «Обійми мене»

Ірина Рубець та Михайло Олійний презентують альбом «Обійми мене»

Ірина Рубець та Михайло Олійний презентують альбом «Обійми мене»

Львівська поетеса Ірина Рубець і композитор Михайло Олійник 7-го жовтня у Львові презентують альбом «Обійми мене», який записали ще під час карантину.

У час, коли фізичні обійми стали чимось майже нереальним, автори вирішили надихнути слухачів наблизитися один до одного і обійнятися душами, поринувши у світ музики та поезії. Артисти зазначили, що на концерті буде презентовано не лише ті твори, які увійшли в альбом «Обійми мене», а й нові.

Усі охочі мають змогу поринути в атмосферу спілкування на рівні відчуттів та енергії, відмежування від того, що відбувається в рамках повсякденного, та пережити цілий спектр емоцій від радості до жалю, від суму до сповнення вірою, від цілком зрозумілого до такого, що змусить замислитися та понести додому свої власні запитання й потребу шукати відповіді на них.

Ірина Рубець та Михайло Олійний презентують альбом «Обійми мене»

Ірина Рубець та Михайло Олійник говорять, що є три причини піти на презентацію альбому «Обійми мене»:

1. Зворушливу поезію Ірини Рубець, що отримала мільйони переглядів у соціальних мережах, читатиме сама авторка.

2. Музичний супровід наживо від піаніста, композитора та саундпродюсера Михайла Олійника, що емоційно підкреслить кожен із віршів.

3. Неймовірна атмосфера спілкування та синергії мистецтва, яка зародить у серцях тепло почуттів.

Ірина Рубець – львівська поетеса, авторка книги віршів «ПРО’ЗРІННЯ СЛОВОМ», яка була опублікована в 2019-му році. Поезії Ірини набули популярності завдяки мережі Facebook.

Михайло Олійник – композитор, саундпродюсер, засновник компанії «OLI Music». Лауреат премії імені Станіслава Людкевича в галузі культури. Пише авторську музику для артистів, кіно, медіа в стилі World music, Cinematic, Epic, Ethno, Jazz, Pop, Ambient, Electronic. Спродюсував більше 10-ти альбомів для українських і міжнародних лейблів MOON Records, Best Music, азійського лейблу WUHUAN Audio.