Поліна Крупчак та Епіфаніо Лопес випустили трек “Я не боюсь”

Поліна Крупчак та Епіфаніо Лопес випустили трек "Я не боюсь"

Поліна Крупчак та Епіфаніо Лопес випустили трек "Я не боюсь"

Співачка Поліна Крупчак і венесуелець Епіфаніо Лопес, відомий своєю участю в проєктах «ООН» та «Київ в день ​​і вночі», випустили спільний трек «Я не боюсь». Прем’єра композиції відбулася на YouTube-каналі співачки.

Пісня “Я не боюсь” — це маніфест кохання. Історія про те, що любов не має меж чи національності, а її мова — мова тіла. Ми часто чуємо, що світ змінився, що ХХІ століття зробило нас більш вільними, і те, що було неприпустимо раніше, нині є абсолютною нормою. Але чи так це? Адже кожен день ми чуємо слова, які розділяють нас: расизм, гендерність, фемінізм. І лише любов об’єднує цей світ.

“Все в цьому світі народжується з кохання, все відбувається в ім’я кохання й існує завдяки йому. Важливо пам’ятати про це, не ховати свої почуття, не боятися йти на зустріч одне одному”, — розповідає Поліна.

Головний меседж пісні — не відпустити свою любов, берегти її та не боятися говорити про свої почуття.

“Наш дует — це звернення до всіх і кожного про те, що важливо любити один одного, не дивлячись ні на що. Для мене це був новий і не властивий мені досвід. Це творчий експеримент, і сподіваюся, що публіка його оцінить”, — ділиться Епіфаніо.

Це перша пісенна колаборація артистів, хоч і не перша співпраця загалом: раніше Епіфаніо був головним героєм в одному з кліпів Поліни.