Jager Music Awards створила унікальний трек із автентичних записів чат-боту

Jager Music Awards створила унікальний трек із автентичних записів чат-боту

Премія Jager Music Awards запустила чат-бот @Voices_JagerMusicAwardsBot, завдяки якому створила унікальний трек “Майструймо гучну культуру”. Про бот стало відомо на останньому врученні премії.

Врешті-решт електронний музикант та DJ Lostlojic з понад 180 записів відібрав 30 автентичних записів та створив трек «Майструймо гучну культуру». До створення мікса також долучилися гурт NAZVA та музиканти Gera Gerc, Андрій Ковальов і Артем Будчук.

Завдяки тому, що користувачі не мали ніяких обмежень у записі власного войсу, вони могли кричати, співати, шепотіти, стукати, грати на музичних інструментах. Все це дозволило отримати широку палітру звуків, які гармонійно поєдналися у майже трьох хвилинній пісні.

«Було багато задумливих фраз про творчість, різні бадьорі вигуки. А ще отримали багато войсів зі звуками постукування об різні предмети. Якраз на таких записах і формувався трек, ми міксували слова і цікаву перкусію», – розповідає про роботу над маніфестом Lostlojic.

Цього року організатори премії разом з агенцією Underdog зробили акцент на майструванні та самоідентичності української культури. А ще важливо було продемонструвати зв’язок культурної спадщини та андеграундної музики. Тому де б ще могли перетнутися технологія чат-ботів, народні мотиви та важкі баси, які разом формують глобальний культурний контекст.

«Нам хотілося зробити слухачів JMA частинкою цієї події. Тому вирішили запустили цей чат-бот. Крім того, нам вдалося показати, що месенджери не лише інструмент для спілкування, а й ще одна можливість проявити свою творчість. А для брендів — ще один канал нестандартного залучення аудиторії. Тим паче, що українці дуже талановиті, і результат – зведений трек від Lostlojic тільки вкотре це підкреслив», – розповідає креативна директорка агенції Underdog Катя Пікуль.  

Раніше Jager Music Awards-2024 оголосила своїх переможців.