Вручення нагород Jager Music Awards 2024: список переможців премії

Вручення нагород Jager Music Awards 2024: список переможців премії

Нагороди для молодих виконавців, найкращий кавер і майстрування гучної культури. Премія незалежної музичної сцени Jager Music Awards 2024 оголосила переможців у всіх номінаціях. 

Гаслом цьогорічної події став заклик «Майструймо гучну культуру». Премія заохочувала молодих виконавців робити свій вклад в українську музичну сцену, зокрема завдяки спеціальній нагороді Майстерність року. Вперше кавери на українські сучасні й народні пісні змагались в окремій номінації. Перемогу в Майстерності року серед каверів на сучасні треки отримав Anton Kramer з піснею «Знаєш, як болить» (Lama), а серед авторських версій народної музики – ЩукаРиба, Bunht та Yevhen Puhachov з піснею «То не ластовка».

Вручення нагород Jager Music Awards 2024: список переможців премії
Вручення нагород Jager Music Awards 2024: список переможців премії

«Номінація Майстерність року – це відповідь премії на зацікавлення як артистів, так і слухачів українськими музичними надбаннями попередніх десятиліть. Ми вирішили виокремити цю номінацію, щоб спонукати молодих музикантів ще глибше досліджувати нашу культурну спадщину, інтерпретувати й виражати своє авторське бачення.» коментує директорка з розвитку партнерських брендів компанії Bayadera Group, офіційного представника Jägermeister в Україні, Оксана Сахно.

Окрім тематичної номінації, переможців названо в трьох категоріях вже традиційної Young Blood: People’s Choice (голосування слухачів на сайті), Jury’s Choice (голосування експертної ради премії) та Brand Choice (вибір представників Jägermeister). Артисти отримали грошові призи у розмірі 50 000 гривень, які зможуть витратити на розвиток своєї професійної музичної кар’єри або віддати на благодійність. Також, видання ТиКиїв вручило додатковий спеціальний подарунок артистці Angela Verá – редакція обрала музиканта, який отримує ексклюзивне інтервʼю на сторінках медіа. 

«Цьогорічною премією ми мали на меті підтримати українську музичну сферу, яка сильно ослабла через війну. А це в першу чергу молоді виконавці, майбутнє і теперішнє нашої музики й культури. Говорити про незалежну сцену, відкривати нові імена, спонукати до експериментів і відзначати автентичність – наші пріоритети від початку діяльності премії. Тематика Jager Music Awards 2024 дуже символічна – майстрування культури. Хотілось залучити слухачів, артистів, журі до процесу творення нашої історії тут і зараз. Думаю, нам це вдалось.» – каже бренд-менеджер Jägermeister Олександр Перера.

Jager Music Awards 2024 повернулись після двох років перерви з оригінальним форматом премії та важливою місією — допомогти молодим музикантам  майструвати гучну культуру. 

Нагадуємо, що вчора відбулась трансляція нагородження музикантів у всіх номінаціях Jager Music Awards 2024. Побачити оголошення молодих переможців, відчути нове звучання альтернативної сцени й надихнутись живими виступами Andrii Barmalii, Юлі Юріної, S.I. PROCESS, Renie Cares, Anton Kramer і Maxandruh можна на YouTube каналі премії за посиланням

Переможці Jager Music Awards 2024

Артист(-а) року

OTOY

Трек року

СТАСІК «Герої вмирають»

Відео року

Andrii Barmalii «я нормально»

Колаба року

NAZVA. Альбом «Гурма»

Явище року

Василь Байдак. Креативні музичні збори 

Лейбл року

kontrabass promo

Майданчик року 

!FESTrepublic

Журналіст(-ка) року 

Олексій Бондаренко

Майстерність сучасні пісні

Anton Kramer «Знаєш, як болить» (Lama)

Майстерність народні пісні

ЩукаРиба, Bunht, Yevhen Puhachov «То не ластовка»

Young Blood Jägermeister Choice

Renie Cares

A04F feat. JorDee

Alexjazz

Young Blood Jury Choice

Sophième

YARIMA

Drum&Tuba Band

Young Blood People’s Choice

OKAZIA

Angela Verá

YAD BAND