Janeuary відзначила початок весни виходом нової пісні «Bam Bam Bam»

Janeuary відзначила початок весни виходом нової пісні «Bam Bam Bam»

8 березня співачка та композиторка Janeuary запустила у світ голуба з музичним листом. І нехай у птаха трохи поранені крила, але меседж все одно буде доставлений. «Bam Bam Bam» назвуть неочікуваною та вона однозначно запам’ятається слухачам. 

То ж які секрети приховує в собі? Це фатальний гітарний хід. Ще глибший тембр, ніж ми звикли чути від виконавиці. Плавність відсутності подій. Чарівність безвиході, якої ми всі так відчайдушно боїмося, але якої неминуче прагнемо…

«Занадто багато почуття я вклала у цю сповідь. Боюся, що від мене нічого не залишилося» – каже Janeuary.

Виконання у найкращих традиціях живих записів улюблених музикантів. Натхнена студійними шедеврами Джеффа Баклі та Леонарда Коена. Сама композиція розрахована те що, щоб слухати її по колу не перериваючись. Рефлексувати. Переживати. Проживати.

Відеоряд оповитий настроєм «Чорничних ночей» культового Вонга Карваю, від першого кроку до темного екрану. Над картинкою працювала команда спеціалістів, з якими було відзнято вже кілька успішних музичних відео співачки. Режисерами виступили Janeuary та Макс Левченко. Зазначимо, що попередні роботи виконавиці були дуже тепло прийняті у багатьох країнах світу та знайшли відображення у десятках статей та сотнях плейлистів.

І ще… «Спочатку загадкове ‘bam bam bam’ було задумане як ‘damn, damn, damn’. Ймовірно, так простіше висловити ступінь відчаю… Але нехай це залишиться нашим із вами секретом» – усміхається Janeuary.