«МУЗВАР» став першим музичним телеканалом, представленим на всесвітній платформі toober 

«МУЗВАР» став перший музичним телеканалом, представленим на всесвітній платформі toober 

Музично-розважальний телеканал «МУЗВАР» представлений для перегляду на міжнародній платформі toober.

toober – це канадський провайдер та глобальна ОТТ-платформа. Для глядачів доступні понад 160 міжнародних каналів більш ніж 20 мовами, серед яких Euronews, Rai Italia, India Today та ін.

Наразі на платформі доступно лише 8 українських каналів. І «МУЗВАР» став першим каналом музичного сегменту, представлений на toober.

«Ми неймовірно щасливі популяризувати українську музику у світ усіма можливими способами. Телеканал «МУЗВАР» завжди підтримує в першу чергу нову українську музику. Сучасні артисти стоять на варті культурної дипломатії та як ніхто транслюють настрої українського суспільства», – зазначив співзасновник телеканалу «МУЗВАР» Олексій Донцов.

toober доступний для завантаження та App Store та Google Play. Платформа охоплює Канаду, США, Мексику, Італію, Австрію, Іспанію, Україну, Нідерланди, Бельгію, Швецію, Данію, Фінляндію, Норвегію, Німеччину, Ватикан, Польщу, Румунію, Чехію, Грецію, Португалію, Угорщину, Білорусь, Сербію, Болгарію, Словаччину, Ірландію, Хорватію, Литву, Ісландію, Кіпр, Словенію, Латвію, Естонію, Люксембург та ОАЕ.