Kalush Orchestra і Сергій Притула продають рожеву панаму і приз Євробачення для допомоги ЗСУ

Kalush Orchestra і Сергій Притула продають рожеву панаму і приз Євробачення для допомоги ЗСУ

Kalush Orchestra і Сергій Притула продають рожеву панаму і приз Євробачення для допомоги ЗСУ

Символи перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні тепер допомагатимуть робити перемогу України у війні з російськими окупантами. Гурт віддає рожеву панамку і кришталевий кубок-мікрофон для збору донатів на допомогу Збройним силам України.

Kalush Orchestra і Сергій Притула продають рожеву панаму і приз Євробачення для допомоги ЗСУ

Kalush Orchestra проведуть разом з Благодійним Фондом Сергія Притули дві акції одночасно:

1) Розіграш рожевої панами, в якій на Євробаченні виступав фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк. Щоб взяти участь, треба задонатити від 200 грн (або від 5 євро) у банку від Monobank Фонду Притули. Більше донатів більше шансів перемогти. Наші партнери з Monobank рандомно оберуть переможця серед всіх благодійників.

2) Аукціон кришталевого кубка-мікрофона переможця Євробачення 2022.
Його отримує той, хто зробить найбільший загальний внесок на банку Фонду Притули або ж у крипті на криптогаманець Фонду Сергія Притули. 

“битва фіата проти крипти”. Хто збере більше донатів?

Усі кошти з аукціону підуть на рахунок Благодійного фонду Сергія Притули для допомоги Збройним Силам України. Це перший у світі аукціон з кубком переможця Євробачення для допомоги армії.

Kalush Orchestra і Сергій Притула продають рожеву панаму і приз Євробачення для допомоги ЗСУ

Початок розіграшу та аукціону 25 травня о 11:00 ранку. Він буде проходити на платформі Monobank та MetaHistory. За переможний кришталевий мікрофон Kalush Orchestra ставки приймаються і в звичайній валюті, і в криптовалюті на гаманець Фонду Притули. 

Триватимуть обидва заходи до 28 травня 19:00. Завершиться все спільним прямим ефіром Сергія Притули і Олега Псюком у соцмережах.

Паралельно відбудеться розіграш NFT на базі MetaHistory
Купуючи NFT за криптовалюту, його власник отримує: 

  • 100% унікальний цифровий файл NFT з зображенням мікрофону і Kalush Orchestra
  • Ексклюзивну зустріч-вечерю з учасниками гурту Kalush Orchestra 
  • Можливість взяти участь в аукціоні кришталевого кубка-мікрофона, який отримає благодійник за найбільший донат.

Розіграш підтримує Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство цифрової трансформації України, а також Європейська мовна спілка (EBU) — асоціація телерадіомовників, яка організовує міжнародний пісенний конкурс «Євробачення».


Про намір виставити статуетку на благодійному аукціоні гурт заявив під час пресконференції: «Можливо, є якісь люди, які мають можливість задонатити, їм буде приємно, що є така статуетка, як згадка про це. Усі гроші ми плануємо пожертвувати у фонд на підтримку України, української армії», — сказав соліст гурту Олег Псюк.

Гурт «Kalush Orchestra» з піснею «Stefania» перемогли на Євробаченні 2022 з загальною рекордною оцінкою у 631 бал. Це третя перемога України на Євробаченні, але перша — повністю україномовної пісні.  

ФОТО – https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1tnVNaAYWxEvH-s0Rq6LBkFthZgY9O7OR 

Про Благодійний Фонд Сергія Притули

Сергій Притула займається волонтерською допомогою українській армії з 2014 року. А з початком повномасштабного наступу Росії долучив до допомоги військовим свій Благодійний Фонд. За час війни вдалося зібрати понад 700 мільйонів гривень донатів. Їх Фонд витрачає на закупівлю дронів, спостережної оптики, машин, засобів зв’язку і тактичної медицини для військових у гарячих точках на передовій. За час великої війни Фонд Притули допоміг сотням бойових підрозділів.

Про Monobank

Український необанк та мобільний застосунок. Передбачає обслуговування без відділень, майже всі послуги надаються за допомогою мобільного додатку. Обслуговує близько 6 млн клієнтів, а показник щоденно активних користувачів сягає відмітки в 1,3 млн. Посідає 3 сходинку в Google Play та 4 в App Store серед найпопулярніших фінансових додатків України. 

Про MetaHistory

NFT-музей, створений українською криптоспільнотою за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Проєкт присвячений хронології подій російського воєнного вторгнення в Україну. Команда музею прагне зберегти пам’ять про реальні події воєнного часу, розповсюджувати правдиву інформацію серед світової діджитал-спільноти та збирати кошти на підтримку України. Перший у світі NFT-музей війни зібрав понад 600 тисяч доларів за перший день продажу віртуальних експонатів.  


Про ENKO Український музичний лейбл – що створює якісний, популярний, Український музичний продукт зі змістом, який має комерційний успіх у всьому світі. Якщо музика – то тільки українською!
Артисти лейбла – Alyona Alyona, Kalush Orchestra, Skofka, Kalush.