Kalush Orchestra відмовилися від сопілки у новій пісні “Вітер Виє”

Kalush Orchestra відмовилися від сопілки у новій пісні "Вітер Виє"

Kalush Orchestra випустили черговий ліричний реліз, демонструючи трансформацію у образі фронтмена. У новій пісні “Вітер Виє” сольні партії в пісні виконують Тимофій Музичук, Саша Таб та Олег Псюк.

І якщо раніше Тимофія асоціювали як сопілкаря гурту, то в останніх релізах його вокал надає пісням українського фольклорного звучання без участі сопілки,  а за допомогою особливої манери виконання. 

“Я написав більше ніж 100 пісень про любов і зрозумів, що тобі завжди є що сказати тільки в тому випадку, коли твоє кохання дійсно істинне. Тому в кожній моїй пісні про любов, я розкриваю її по-новому. Адже відчуваю її всіма фібрами душі протягом вже 3 років. І, я часто говорю, що люди можуть плутати влюбленість та любов. Бо закоханість – це коли ти береш, а любов – коли віддаєш. Круто, що ми усі змогли в пісні передати потрібні емоції”, – коментує нову роботу Олег Псюк.

“Вітер виє” про те, що у справжнього кохання немає терміну дії, що незважаючи на обставини та тривалість відносин, якщо це справжнє кохання – воно вічне.

Це вже третя композиція гурту в оновленому звучанні та стилі. Вже скоро гурт відправляється у великий тур Україною в нових образах та з оновленою програмою.

Нагадаємо, раніше Kalush Orchestra зібрали 1,3 млн грн для лікарні на Херсонщині разом з ЕКО МАРКЕТ та БФ “Твоя опора”.