Христина Лугова презентує пісню на яку її надихали батьки

Українська pop-jazz співачка Христина Лугова продовжує екранізації пісень з альбому «Метаморфози». Пісні Христини потрапляють в рейтинг “300 нових пісень українською мовою” за версією Karabas Live, тримаюсь провідні позиції в музичних чартах та хіт-парадах.

На створення першого мотиву пісні «Історії», співачку змотивував вокальний семінар. Після семінару Христина усвідомила, що пише музику більш інструментально, не враховуючи свій голос, і те, який вокал подобається. Спроба написати по-новому і стала зерном для майбутньої «Історії».

«Я відчувала, що ця пісня про щось дуже світле, душевне і справжнє. Все зійшлось в одну точку, коли мої батьки відсвяткували 30-ту річницю знайомства. Усвідомлення і віра в те, що деякі історії пишуться на небесах, надихнули мене на дописання і створення усієї пісні “Історії”», – розповідає Христина Лугова.

Нагадаємо, що нещодавно Христина Лугова розпочала екранізації пісень з альбому «Метаморфози». Крайньою екранізацією стало відео на пісню «День цей мине», яка була написана одною з перших після річної паузи 3 роки тому.