Кого MELOVIN просить більше йому не дзвонити?

MELOVIN

MELOVIN

MELOVIN під час повномасштабної війни випускає вже другу пісню. Якщо перша «Не зволікай» була про відчуття та важкі емоції від подій в Україні, то меседж наступної кардинально інший – він про любов, яка продовжує існування навіть у такі складні  для країни часи.

 Пісня «Мені не дзвони» написана артистом за 5 хвилин вночі у львівській квартирі. Головний меседж композиції – кохання на часі, бо навіть на передовій наші захисники та захисниці закохуються, одружуються, страждають та розлучаються з коханими. 

«Кохання дуже незрозуміла для мене річ, думав не на часі, але напевно кохання не знає, що таке війна, кохання взагалі нічого не знає. Мабуть, це те, що дуже відрізняє нашу країну від інших, у нас завжди доречне кохання, та завжди є час для любові». – розповідає MELOVIN 

Обкладинка до композиції теж символічна. Її MELOVIN створив рівно рік тому 20 липня 2021 року, а оприлюднив 20 липня 2022 року.  

Вже скоро MELOVIN готує відеокліп на пісню «Мені не дзвони» та англомовну версію цієї композиції, яку незабаром почує весь світ.

Зараз MELOVIN активно займається творчістю та волонтерством. Зараз в артиста розпочався благодійний концертний тур. MELOVIN вже зібрав та передав на ЗСУ більше 2 мільйонів гривень і на цьому команда BIG HOUSE MELOVIN не зупиняється.